Jan Kříž Český zpěvák, muzikálový herec

Vztahuje se k

Mladí čeští přírodovědci jsou nejlepší v EU

12.května » PeopleTogether
V konkurenci 50 týmů z 25 zemí EU nenašli čeští středoškoláci přemožitele! Na Přírodovědné olympiádě zemí Evropské unie EUSO získal tým A České republiky zlaté medaile a pohár pro absolutního vítěze. EUSO je týmová soutěž nejlepších, maximálně sed...

V Dukovanech nainstalují „zálohu zálohy“ čerpadla do chladicího bazénu

11.května » Třebíčský deník
Dukovany – V pátek přesně v poledne začali operátoři snižovat výkon 1. reaktorového bloku Jaderné elektrárny Dukovany.

Podívejte se na další krásná miminka a hlasujte v anketě

Třebíč - V třebíčské porodnici přišla na svět další krásná miminka. Podívejte se do naší fotogalerie.

VIDEO: Hasičská pouť v Přibyslavicích oslavuje patrona hasičů

Přibyslavice - V dlouhém průvodu za doprovodu dechové hudby prošli v neděli obcí hasiči. Uctili tak patrona hasičů svatého Floriána a připomněli 125. výročí založení místního hasičského sboru.

Třebíčská autorka je spolu s Jáchymem Topolem ve finále České knihy

Třebíč - Třebíčská autorka Vladimíra Valová je spolu se známým spisovatelem Jáchymem Topolem ve finále sedmého ročníku České knihy.

Kdo má ve skříni džínovou bundu, může vyrazit na retro párty

Třebíč - O přednášky nebude v průběhu prvního květnového víkendu nouze. Vyrazit je možní i na retro maškarní párty nebo na dálkový pochod.

Hasičské stanice na Vysočině se otevřely veřejnosti

Vysočina - V souvislosti s oslavami svátku svatého Floriána se během na Vysočině zpřístupnily všechny hasičské stanice profesionálních jednotek.

Frekventovaný tah Znojmo - Jihlava obsadí semafory. A bude jich hodně

Třebíčsko – K výstavbě velké okružní křižovatky na Kasárnách přibude nedaleko další výrazné dopravní omezení pro řidiče, kteří v letošní stavební sezoně pojedou po státní silnici I/38.

Pálení čarodějnic zpestří soutěže, koncerty i stezka odvahy

Třebíčsko – Na řadě míst se začínají chystat vysoké dřevěné hranice. A pálení čarodějnic si o blížící se filipo-jakubské noci nenechají ujít ani lidé na Třebíčsku. Na spoustě míst bude navíc akce spojená se soutěžemi, koncerty, ohňovou show, divad...

Zastávka Sedlec – letiště. Vlak přiveze návštěvníky Dne otevřených dveří

Náměšť nad Oslavou – Nebývalá novinka se chystá pro ty, kteří se chtějí podívat na atraktivní program Dne otevřených dveří vojenského letiště u Náměště nad Oslavou. Nemusejí se zdržovat v hrozících kolonách na příjezdových silnicích. Na akci můžou...

SP bouldering a rychlost Moskva

21.dubna » Lezec.cz
Druhé kolo SP v bouderingu a první v rychlosti se pořádá dnes a zítra v Moskvě za účasti našich. V bouldrech jsou na startovce Martin Stráník, Stěpán Stráník, Jakub Jedlička, Daniela Kotrbová a Karina Bílková, v rychlosti Jan Kříž, Petr Burian a ...

Tato informační stránka o Jan Kříž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kříž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes