Martina Bártová

Vztahuje se k

Herec Navrátil stáhl kandidaturu do Senátu za TOP 09, nemá podporu

14.května » iDNES.cz
Oldřich Navrátil zůstane u herectví, do Senátu za TOP 09 na Třebíčsku kandidovat nebude. „Stáhli jsme to, dnes se to rozhodlo,“ uvedl pozdě odpoledne Navrátil. Další články k tématu: Herec Oldřich Navrátil kývl TOP 09. Bude za ni kandidovat do Sen...

Herec Navrátil stáhl kandidaturu do Senátu za TOP 09, nemá podporu

14.května » iRegiony Impuls
Oldřich Navrátil zůstane u herectví, do Senátu za TOP 09 na Třebíčsku kandidovat nebude. „Stáhli jsme to, dnes se to rozhodlo,“ uvedl pozdě odpoledne Navrátil.

ÚVAHA: Tušení boha

27.července » Neviditelný Pes
Jeden žák se zeptal zenového mistra Philipa Kapleaua: „Co mi zenový mistr může dát?“ Kapleau odpověděl: „Nemůže ti dát nic, co už nemáš, ale může ti vzít mnohé, co je cizí tvé pravé přirozenosti.“

Chráněného bydlení se okolní obyvatelé bojí. Charita proto byt stále hledá

26.června » Vyškovský deník
Vyškov – Z kraje dostali pověření, že mají rozšířit chráněné bydlení o další klienty. Část z nich se už měla stěhovat. Jenže vyškovská charita o byt přišla. Kvůli obavám ze soužití s postiženými.

SPOLEČNOST: Slušnost na miskách vah

21.června » Neviditelný Pes
Jsem na volné noze a pracuji z domova. Tedy prozatím. Než ve volbách zvítězí někdo, kdo mi hodně znepříjemní podmínky podnikání, případně znárodní počítač a slovníky a pošle mne – kupředu levá – pracovat někam do továrny ke stroji.

PRÁVO: Tlumočníci vs. soudci

19.května » Neviditelný Pes
Jsem soudní tlumočník a čas od času jsem požádána státními orgány o tlumočení nebo vyhotovení překladu. V mém případě jsou to nejčastěji soudy, občas i policie.

Magická parfumerie: Správná vůně vyléčí duši i auru

25.dubna » Dáma.cz
Vůně už dávno nechápeme jen ve stylu líbí – nelíbí. Ty správné stimulují organismus, dokážou mu dodat energii, dobrou náladu i pocit bezpečí. Květové esence dokážou léčit, existují i vůně, které rozpoznají, co našemu tělu chybí, a dokonce už jsou ...

SPOLEČNOST: Je libo akupunkturu?

22.dubna » Neviditelný Pes
Začnu trochu zeširoka: když jsem šla v roce 1993 žádat o živnostenský list na překlady, nesla jsem si s sebou v tašce poctivě všechna vysvědčení a diplomy, abych doložila, že jsem vystudovaným odborníkem v daném oboru.

SPOLEČNOST: Pohádky ovčí babičky

4.dubna » Neviditelný Pes
Benjamin Franklin prohlásil, že „Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“

GLOSA: Snobský Febiofest?

30.března » Neviditelný Pes
Před pár dny začal svátek příznivců nemainstreamového filmu, Febiofest. Patříme s kamarádkou k jeho příznivcům již dlouhá léta a vždy jsme si vybraly řadu filmů, které se pak většinou v českých kinech nepromítaly.

Vítězslav Jonáš pozastavil členství v ODS. Chce být vnímán jako apolitický

Třebíč – Dlouholetý předseda třebíčské ODS Vítězslav Jonáš pozastavil své členství ve straně. Nechce totiž, aby sdružení Energetické Třebíčsko, jehož je předsedou, bylo zneužíváno v předvolebním boji.

Pamatujete si na ni? Takhle teď vypadá vítězka reality show Robin Hood

5.ledna » Super.cz
Pamatujete si na Martinu Bárta (tehdy Bártovou), která vyhrála talentovou soutěž Robin Hood – Cesta ke slávě a získala ve stejnojmenném muzikálu hlavní roli Lady Mariany? Talentovaná zpěvačka dnes už dávno nezpívá v Česku ani s Robinem Hoodem, jej...
Dagmar Patrasová - Česká herečka a zpěvačka
Tomáš Savka - Český zpěvák

Tato informační stránka o Martina Bártová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Bártová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes