15
new stories - click to show

Miloš Hrůza

Related to

Fotovoltaické panely: střecha třebíčské školy by mohla sloužit jako elektrárna

Na rovných střechách základní školy Kpt. Jaroše v Třebíči možná brzy vyrostou fotovoltaické panely. Město nyní oslovila soukromá firma, která by fotovoltaiku na „Jarošce“ chtěla využít k výrobě elektrické energie.

Nebuď prase. Nezvyklá kampaň má v Třebíči výsledky po pár měsících

Nezvyklá kampaň běží v Třebíči už několik měsíců. Na komiksová prasata od Štěpána Mareše si lidé již zvykli. Součástí kampaně byly i kamerové záběry hříšníků.

Třebíč: Třebíčští strážníci jsou druzí nejlepší v republice ve střelbě

V průběhu měsíce února se pod vedením Zbyňka Štecla připravovali třebíčští strážníci městské policie na střeleckou soutěž městských strážníků. Ta se konala ve středu 8. března v Prostějově.

Prezidentské volby: Vysočina patří Pavlovi, mezi okresy jsou ale rozdíly

28.January » Třebíčský deník
Druhé kolo prezidentské volby ovládl na Vysočině generál Petr Pavel. Ve všech pěti okresech Vysočiny vyhrál, ne ve všech má však jasnou převahu nad Andrejem Babišem. Nejlépe se mu vedlo na Žďársku, naopak na Třebíčsku to bylo o prsa.

Na Třebíčsku vyhrál Petr Pavel, Babiš zde má ale silnou pozici

28.January » Třebíčský deník
Kdyby se prezidentské volby konaly na Třebíčsku, stal by se hlavou státu také Petr Pavel. Jeho vítězství by však nebylo tak výrazné jako v případě celorepublikového srovnání. Na třebíčském okrese totiž dokázal oslovit 53,68 procent voličů, Andreji B…

Osobnosti Vysočiny o druhém kole: Babiš strašil moc, s Pavlem se vrátí slušnost

28.January » Třebíčský deník
/ANKETA/ Deník se zeptal osobností na Vysočině, jaké jsou jejich pocity po druhém kole prezidentských voleb v České republice. Přečtěte si jejich odpovědi.

Třebíč nechce zdražovat nájemné. Ceny půjdou nahoru jen v nejlevnějších bytech

20.January » Jihlavská Drbna
Třebíč letos u většiny nemovitostí, které pronajímá, nevyužije inflační doložku umožňující zvýšení nájmů. V době růstu cen energií nechce město nájemcům zvedat další náklady za užívání nemovitostí. Zdraží jen nájmy u bytů, kde lidé platí měsíčně za …

Třebíč vyjde vstříc nájemcům, pomůže jim s vysokou inflací

19.January » Třebíčský deník
Vzrůstající ceny se netýkají jen energií či potravin, ale také nájmů. Lidé, kteří si pronajímají prostory města Třebíče, se ale nemusejí bát skokového zvýšení nájemného. V případě nebytových prostor a pozemků dokonce ceny zůstanou na stávající výši.…

Třebíč: Na stromečku viselo 95 přání

24.December » ParlamentniListy.cz
Starosta Pavel Pacal s místostarosty Milošem Hrůzou, Pavlem Janatou a Pavlem Fraňkem předali dárky do třebíčských domovů pro seniory. Dárky kupovali lidé, a plnili tak přání babiček a dědečků z domovů, kteří nemají rodinu.

Třebíč má první ženu v čele městských strážníků na Vysočině

12.December » Jihlavské listy
Zastupitelé Třebíče schválili jmenování nové ředitelky městské policie. Stala se jí čtyřicetiletá Lucie Šerková. Je první ženou v čele městských strážníků na Vysočině. Řkla, že pozice ředitelky je pro ni plynulým pokračováním práce pro městskou poli…

Třebíč uctila památku válečných veteránů

Více než dvacet let už Česká republika slaví 11. listopad, Den válečných veteránů, věnovaný jejich památce. Starosta a místostarostové Třebíče každoročně v tento den položí květiny k památníku obětem první i druhé světové války na starém hřbitově.

Tato informační stránka o Miloš Hrůza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Hrůza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes