15
new stories - click to show

Blanka Kutinová

Related to

Třebíč zrušila zakázku na opravu zimního stadionu, vyšla by moc draho. Projekt o několik let odloží

9.December » Jihlavská Drbna
Třebíč zrušila veřejnou zakázku na modernizaci zimního stadionu. Obdržené nabídky podle starosty Pavla Pacala (Pro Třebíč) výrazně převyšovaly odhadované náklady, které byly přes 500 milionů korun. Město chce projekt přehodnotit a zahájit rekonstruk…

Třebíč za půl miliardy přestaví hokejový stadion s tragickou historií

16.August » iRegiony Impuls
Zatímco Jihlava má na začátku hokejové sezony zavřený zimní stadion a neví se, jak to přesně bude s případnou stavbou nové haly za dvě miliardy, vedení třebíčské radnice jde jinou cestou. Tamní arénu chce modernizovat za půl miliardy. Firmu, která a…

Třebíč schválila rozpočet: zastupitelé se dohadovali o parní kabině na Laguně

31.January » Třebíčský deník
Bez povšimnutí prošly investice za desítky milionů korun, zato diskuse o opravě parní kabiny v aquaparku Laguna trvala třebíčským zastupitelům dlouhé minuty. Nakonec ale rozpočet města pro rok 2022 prošel.

Třebíč schválila vyhlášku proti žebrání. Po Jihlavě a Žďáru je další v kraji

17.September » Jihlavská Drbna
Třebíčští zastupitelé na svém čtvrtečním zasedání schválili vyhlášku zakazující na vybraných místech města žebrání. Podle místostarosty Miloše Hrůzy (ANO) ji město připravovalo od jara kvůli narůstající agresivitě lidí, kteří požadují po kolemjdoucí…

Konec nadějí. Pro TOP Vysočinu se do krajského zastupitelstva nedostane

5.November » Třebíčský deník
Zamítnuto. Tak zní stanovisko soudu k žádosti o přepočítání hlasů v krajských volbách, které požadovala koalice Pro TOP Vysočinu. Zjistěná pochybení se totiž neprojevila na jejím volebním výsledku.

Šampaňské se chladilo marně, jediný hlas rozhodl o neúspěchu Pro TOP Vysočinu

Nálada ve volebním štábu koalice Pro TOP Vysočinu je celé sobotní odpoledne jako na houpačce. Jak přibývají sečtené okrsky, je hranice pěti procent potřebná pro vstup do zastupitelstva stále blíže.

Janata: Návrh Kutinové je naprosto iluzorní

28.June » Horácké noviny
Třebíč (mič) - Návrh nové koncepce péče o zeleň a vodu ve městě předložila členům zastupitelstva 20. června zastupitelka Blanka Kutinová (TO). Vyprovokovala místostarostu Pavla Janata k písemné i slovní reakci. Nakonec oba navrhli svoje materiály st…

Centrální Lince bezpečí město nepřispěje, na robotický vysavač ano

Třebíč - Nedávné zasedání zastupitelů Třebíče přineslo řadu diskuzí mezi radniční koalicí a opozicí. Jedna se stočila k příspěvkům z rozpočtu města.

Dolejší: I hejtman zvládá dvě funkce

10.January » Horácké noviny
Třebíč (mič) - Výkon dvou zaměstnání starosty Pavla Pacala se nelíbí, zcela pochopitelně, hnutí Třebíč Občanům. Diskusi na toto téma otevřela na zasedání zastupitelů 13. prosince v bodě Různé Blanka Kutinová.
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér

Tato informační stránka o Blanka Kutinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Kutinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes