15
new stories - click to show

Blanka Kutinová

Related to

Konec nadějí. Pro TOP Vysočinu se do krajského zastupitelstva nedostane

5.November » Třebíčský deník
Zamítnuto. Tak zní stanovisko soudu k žádosti o přepočítání hlasů v krajských volbách, které požadovala koalice Pro TOP Vysočinu. Zjistěná pochybení se totiž neprojevila na jejím volebním výsledku.

Šampaňské se chladilo marně, jediný hlas rozhodl o neúspěchu Pro TOP Vysočinu

Nálada ve volebním štábu koalice Pro TOP Vysočinu je celé sobotní odpoledne jako na houpačce. Jak přibývají sečtené okrsky, je hranice pěti procent potřebná pro vstup do zastupitelstva stále blíže.

Janata: Návrh Kutinové je naprosto iluzorní

28.June » Horácké noviny
Třebíč (mič) - Návrh nové koncepce péče o zeleň a vodu ve městě předložila členům zastupitelstva 20. června zastupitelka Blanka Kutinová (TO). Vyprovokovala místostarostu Pavla Janata k písemné i slovní reakci. Nakonec oba navrhli svoje materiály ...

Centrální Lince bezpečí město nepřispěje, na robotický vysavač ano

Třebíč - Nedávné zasedání zastupitelů Třebíče přineslo řadu diskuzí mezi radniční koalicí a opozicí. Jedna se stočila k příspěvkům z rozpočtu města.

Dolejší: I hejtman zvládá dvě funkce

10.January » Horácké noviny
Třebíč (mič) - Výkon dvou zaměstnání starosty Pavla Pacala se nelíbí, zcela pochopitelně, hnutí Třebíč Občanům. Diskusi na toto téma otevřela na zasedání zastupitelů 13. prosince v bodě Různé Blanka Kutinová.
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér

Tato informační stránka o Blanka Kutinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Kutinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes