15
new stories - click to show

Petr Chňoupek

Related to

Debata ke krajským volbám na Vysočině, pořad č. 3

K mikrofonům zasedl Jan Matějka (Pro TOP Vysočinu), Miroslav Houška (KDU-ČSL), Jiří Běhounek (ČSSD) a Petr Chňoupek (Moravské zemské hnutí).

Debata Deníku: Zubaře do obcí na Vysočině nepřilákají ani benefity

23.September » Třebíčský deník
S chybějícími lékaři, zejména pak zubaři, se potýkají v řadě obcí na Vysočině. Takový problém od letošního jara řeší například v Dolní Cerekvi. Potencionálním zájemcům tam snášeli modré z nebe, přesto tam zubaře stále nemají.

Debata Deníku: Za koronakrizi si můžeme sami, o úložišti ať si rozhodnou obce

22.September » Třebíčský deník
Koronavirus, chybějící zubaři a hlubinné úložiště jaderného paliva. To byla tři hlavní témata, ke kterým se v úterý vyjadřovala jedenáctka kandidátů na hejtmana.

Třebíčský novinář Chňoupek usiluje o připojení Dačicka k Vysočině

13.September » obcasnik.eu
Přestože Dačice patří do Jihočeského kraje, leží na historickém území Moravy. V roce 1960 byly při správní reformě se svým okolím začleněny do Jihočeského kraje. Touto správní reformou zanikl Jihlavský kraj obnovený v roce 2000 jako Kraj Vysočina....

Petr Chňoupek, Moravské zemské hnutí

Lídrem kandidátky Moravského zemského hnutí ve volbách do zastupitelstva kraje Vysočina je Petr Chňoupek. Poslechněte si jeho odpovědi na naše otázky.

O post hejtmana Vysočiny budou v krajských volbách bojovat i dvě ženy

24.July » iDNES.cz
Na jistotu vsadila ČSSD, která nyní na Vysočině vládne společně s ANO, STAN a ODS, pro říjnové krajské volby. V čele kandidátky bude znovu nestraník Jiří Běhounek. Osmašedesátiletý ortoped z Pelhřimova, který na hejtmanství vládne už dvanáct let.

Vítěz z Nagana sportoval v Třebíči

20.June » Horácké noviny
Areálem tenisového klubu provedl Milana Hniličku František Vinopal. Pokračování na straně 2. Foto HoN: Petr Chňoupek

Z Třebíčska si nejlépe vedl v eurovolbách advokát Šalomoun

Třebíčsko – Na kandidátkách do eurovoleb se objevilo také několik jmen z Třebíčska. Mezi nimi si nejlépe vedl třebíčský advokát Michal Šalomoun. Kandidoval na 13. pozici za piráty. Do Evropského parlamentu se sice nedostal a ani se neposunul výš, ...

Viceprezidentka, advokát, přípravář. Z Třebíčska kandiduje do EU voleb sedm jmen

Třebíčsko – Od úterního odpoledne jsou známy kompletní kandidátní listiny voleb do Evropského parlamentu, které se na území Česka uskuteční ve dnech 24. až 25. května. Z Třebíčska se na seznamech objevuje sedm jmen.
František Bublan - Český politik

Tato informační stránka o Petr Chňoupek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Chňoupek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes