Gabriela Osvaldová

Related to

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Kulturní tipy v době koronaviru: fontána v národních barvách, muzikál Mauglí i koncert filharmonie

I na prvního máje je v kultuře z čeho vybírat. Po setmění se rozzáří fontána před historickou budovou Národního muzea v Praze. Divadlo Kalich na Mall.tv uvede záznam svého muzikálu Mauglí. Stanice ČT art nabídne koncert Berlínské filharmonie. V so...

Mauglí pomůže divadelním technikům

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od dnešních 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

30.April » VašeDěti.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije. V záznamu titulního h...

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv. Sledovat ho online můžete i na Facebooku žena-in.cz

30.April » Žena-in.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 19 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije. Online se na něj může...

Muzikál Mauglí bude online

30.April » Novinky.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové, který uvádí pražské Divadlo Kalich, bude možné od pátku 1. května od 19 hodin zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

LIVE stream - Divadlo Kalich | Muzikál Mauglí

30.April » Informuji.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr... | LIVE stream - (2020-05-01 19:00:00 - 2020-05-01 00:00:00)

Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

29.April » Kultura Deník.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua Skutr uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 20 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Z tiskových zpráv: Muzikál Mauglí bude k vidění na Mall.tv

28.April » i-divadlo.cz
Muzikál Mauglí Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové v režii dua SKUTR uvádí pražské Divadlo Kalich od září roku 2013. Od pátku 1. května od 20 hodin ho bude možné zhlédnout ze záznamu na Mall.tv v rámci projektu #kulturažije.

Populární muzikál Mauglí míří do amfiteátru pod hradem Loket

17.June » iDNES.cz
Mauglí je jedním z nejlepších muzikálů Divadla Kalich. Barevná podívaná, která osloví diváka každého věku, se v létě přesune do amfiteátru pod hradem Loket.

Finalisté první SuperStar se setkali po 15 letech. Jak dnes vypadají?

3.June » Žena-in.cz
Finalistka první české SuperStar Šárka Vaňková, se rozhodla zorganizovat sraz tehdejší finálové desítky. Po 15 letech se na srazu potkali nejen finalisté, ale objevili se zde také tehdejší porotci Gabriela Osvaldová, Ondřej Soukup a porotce z druh...

Tato informační stránka o Gabriela Osvaldová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Osvaldová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes