15
new stories - click to show

Jiří Silný

Related to

Františkovo snění

19.January » Deník Referendum
Papež František umí snít, a tedy usilovat o svět založený na solidaritě, na sdílení prostoru mezi lidmi i mezi člověkem a ostatními organismy. A i když do jeho zřetele nespadá postavení žen, lze říct, že papež je revoluční osobností.

NZP dalším krokem k spravedlivější společnosti?

19.September » Haló noviny
Česká část Iniciativy evropských občanů »Zaveďme nepodmíněný základní příjem« a Institut české levice uspořádaly ve čtvrtek v Praze tiskovou konferenci a seminář k problematice této novinky. V září totiž zahajuje roční evropská kampaň, jejímž cíle...

O litoměřickém referendu se bude mluvit i v cizině!

11.November » Haló noviny
Z iniciativy litoměřického zastupitele Jaroslava Růžičky se v litoměřickém divadle K. H. Máchy v sobotu 9. 11. 2019 uskutečnil seminář komunálních a regionálních levicových politiků z Německa a České republiky. Seminář byl podpořen Nadací Ros...

Jiří Silný: Sto let od zavraždění Rosy Luxemburgové

15.January » Deník Referendum
V tento den si připomínáme stoleté výročí úmrtí kritické myslitelky, která vystupovala proti válce a prosazovala program radikální emancipace a sociální spravedlnosti. Její osud byl v turbulentní době počátku 20. století tragický.

Tato informační stránka o Jiří Silný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Silný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes