Denis Šimek

Vztahuje se k

PŘESTUPY ONLINE: Vary opouští deset hráčů! Štindl jde do Kladna

5.května » Hokej.cz
ČLÁNEK PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME. Prvního května začalo v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize vám přinášíme aktualizovaný textový přenos.

Hokejisté Mostu po výhře nad Kadaní ještě živí naději na udržení

22.února » iDNES.cz
Hokejisté posledního Mostu zdolali ve 2. kole skupiny o udržení v první lize Kadaň 6:3 a stále ještě živí naději na záchranu.

Naděje umírá poslední. Most oživil šanci na záchranu

22.února » Týden.cz
Hokejisté posledního Mostu zdolali ve 2. kole skupiny o udržení v první lize Kadaň 6:3 a stále ještě živí naději na záchranu. Se čtyřmi zápasy do konce se Kadani přiblížili na rozdíl deseti bodů. Předposlední celek má ale stále vše ve svých rukou....

Naděje žije. Most má po výhře nad Kadaní stále šanci na udržení

22.února » ČT24
Praha - Hokejisté posledního Mostu zdolali ve 2. kole skupiny o udržení v první lize Kadaň 6:3 a stále ještě živí naději na záchranu. Se čtyřmi zápasy do konce se Kadani přiblížili na rozdíl deseti bodů. Předposlední celek má ale stále vše ve svýc...

Zase nejisté léto. Kadaň posílí mistři z Jihlavy, ale jde do neznáma

26.srpna » Hokej.cz
Léto 2015 v Kadani? Hodně neklidné období. „No, ono to nebylo neklidné období... To vlastně nebylo žádné období. Nepočítalo se s tím, že by se Kadaň mohla v první lize objevit," netajil se trenér Jaroslav Beck.

Kadani pomohli Kohout a Harkabus. Za Most nastoupil i 44letý Alinč

5.srpna » Hokej.cz
Loni postoupili s Jihlavou do baráže, teď budou, zdá se, vypomáhat Kadani. Řeč je o Tomáši Harkabusovi a Martinu Kohoutovi, kteří se v dresu Trhačů objevili ve čtvrtečním přípravném zápase s Mostem. Proti nim stál Jan Alinč, který ani ve 44 letech...

S Kadaní trénují Mrázek nebo Kůs. Vypomoci by měli i Osmík a Havel

28.července » Hokej.cz
Kadaň je na ledě. Přestože oproti loňsku omladí, trenéru Jaroslavu Beckovi se hlásila i zkušená jména – kromě Jakuba Trefného navrátilci Jaroslav Mrázek a Jaroslav Kůs.

Tato informační stránka o Denis Šimek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denis Šimek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes