15
new stories - click to show

Olga Skalková

Related to

O platby na číslo mobilu je zájem, odstartují ale později

29.November » Peníze.cz
Velkou novinkou příštího roku mají být platby na číslo mobilního telefonu příjemce. Start nové služby však nebude tak rychlý, jak banky původně doufaly.

Nové možnosti okamžitých plateb. EU tlačí na rozšíření

22.November » Peníze.cz
Okamžité platby by se podle záměrů Evropské komise měly rozšířit i na převody eur. Velký potenciál mají také při platbách v kamenných obchodech a e-shopech jako alternativa ke kartě.

Cennost si do banky uložíte čím dál hůř. Bezpečnostní schránky ubývají

16.November » Peníze.cz
Za poslední tři roky výrazně klesl počet bezpečnostních schránek i bankovních poboček, které je nabízejí. Chybí hlavně schránky menších rozměrů. Zlepšení je v nedohlednu.

Banky zrychlí reklamaci chybně poslaných plateb z účtu

12.November » Peníze.cz
Klienti dostanou jednodušší možnost, jak požádat banku o vrácení peněz, které omylem poslali někomu jinému. Přibývá také nástrojů na omezení takových chyb.

Neinvestujte do tokenů, investujte do dinosaurů

7.November » Finmag
Ovšem. Dinosaurus tu není metafora, nějaká známá firma, co jede jenom ze setrvačnosti. Je to skutečný dinosaurus. Ceny fosilních zdrojů zkrátka rostou. Proto máme i recept pro exklienty Bohemia Energy. Další dávka chytrého čtení je tu.

Jak ovládáte účet a proč? Češi řekli, co chtějí od digitálního bankovnictví

4.November » Peníze.cz
Už víc než polovina lidí spravuje své finance přes mobil, zájem o klasický přístup přes počítač klesá. Velký průzkum zjišťoval, co se klientům líbí, co jim nejvíc chybí a jaký mají zájem o technologické novinky.

Banky řeší, jak ušetřit za bankomaty. Ve hře je sdílení i výběr bez karty

4.November » Peníze.cz
V západní Evropě přibývá snah o sdílení bankomatů. Cílem je, aby bankám klesly náklady bez dopadu na dostupnost hotovosti pro klienty. O sdílení sítí začínají debatovat i některé tuzemské banky. Ve hře je i výběr přes aplikaci bez použití karty.

Energie teď fixujte na rok. A nepřestupujte v panice, radí expert

2.November » Peníze.cz
Elektřina a plyn by měly v příštích měsících zlevnit ze současných rekordních úrovní. Na burzách už je to vidět. Lidé, kteří jsou u dodavatelů poslední instance, by je měli změnit, ale s rozmyslem a až poté, co si zjistí nabídku u více dodavatelů....

Poslal si peníze mezi českými bankami. Dvě cizí mu přesto strhly tisícovku

26.October » Peníze.cz
Že je posílání peněz do ciziny – mimo eurových plateb v rámci SEPA prostoru – drahé, nejspíš tušíte. Zaskočit vás ale může i výše poplatků za převod dolarů z jedné české banky do jiné, přestože oba účty jsou navíc ve stejné měně.

Banky zrychlují i platby v eurech. Okamžitě ale nepřijdou

18.October » Peníze.cz
Za jak dlouho přijde SEPA platba? Které banky dokážou převést eura ještě ve stejný den a do kdy je potřeba takovou transakci zadat? A kdy začnou fungovat okamžité platby v eurech?

První banka spouští Sign. Smlouvu podepíšete jednoduše online

12.October » Peníze.cz
Klienti České spořitelny dostanou jednodušší a levnější alternativu ke klasickému digitálnímu podpisu. Novinka staví na bankovní identitě. Na podzim se přidají i další velké banky.

ČEZ zjednoduší zařizování. S Bank ID láká i na výhodnější ceny

29.September » Peníze.cz
Největší energetická společnost v Česku, státem ovládaný ČEZ, výrazně zjednoduší zařizování služeb přes internet. Pro online ověřování totožnosti klientů začíná využívat Bank ID. Lidem tak při komunikaci a přihlašování stačí stejné přístupové údaj...

Tato informační stránka o Olga Skalková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Skalková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes