15
new stories - click to show

Olga Skalková

Related to

Bankovní identitu už má třetina Čechů. Chystá se další rozšíření

8.June » Peníze.cz
Bankovní identitu, která je základem pro přihlašování do elektronického bankovnictví, ale umožňuje ověřit totožnost online i mimo banku, využily už tři miliony uživatelů, tedy víc než třetina občanů starších 18 let.

Co ještě dokáže vaše karta? Blíží se další inovace

30.May » Peníze.cz
V placení mobilem v kamenných obchodech jsou Češi jedničkou v Evropě. Teď se Visa chce zaměřit na platby v e-shopech. Velkým tématem v bankách je i přechod na virtuální karty. „Řekl bych, že se nacházíme v období zlomu. Technologii banky mají připra…

Z bankomatu si vyberete i bez karty. Ale co vklady?

24.May » Peníze.cz
Naprostá většina bankomatů v Česku už nabízí bezkontaktní výběry mobilem nebo hodinkami. Jenže: Když si chcete do stejného přístroje vložit hotovost na účet, často neuspějete bez plastové karty.

Okamžité platby v eurech umí druhá banka. Co ostatní?

22.May » Peníze.cz
Po tuzemské Oberbank spustila okamžité SEPA platby také J&T Banka. Jako třetí by se mohla přidat Fio banka.

Spořitelna zruší bankovní identitu, když ji nepoužíváte. Máme podrobnosti

17.May » Peníze.cz
Akce se týká klientů, kteří bankovní identitu nepoužili v posledních 14 měsících vůbec nevyužili, a to ani k přihlášení do elektronického bankovnictví. Z konkurenčních bank nevyloučila podobný krok jen ČSOB.

Pořídit si dům u moře na hypotéku? Jde to, má to ovšem háček

16.May » Peníze.cz
Zájem Čechů o pořízení apartmánu či domku k rekreaci v zahraničí v posledních letech roste. Mnozí se přitom poohlížejí po úvěru. Zjišťovali jsme, jaká banka vám půjčí a za kolik.

Plány Raiffeisenbank: Spojení s Equa se povedlo. Co přijde dál?

9.May » Peníze.cz
Raiffeisenbank v těchto dnech slaví 30 let od vstupu na český trh. Začínala se dvěma pobočkami v Praze a Českých Budějovicích, teď je čtvrtou největší bankou podle počtu klientů. V rozhovoru s Vladimírem Kreidlem, členem představenstva s odpovědnost…

Kód Equa zůstane déle, než měl. Odklad povolila ČNB

9.May » Peníze.cz
Kód banky 6100, který patřil Equa bank, bude fungovat ještě skoro dva měsíce. Podle původních plánů měl skončit 15. května.

Změny v Komerční bance podrobně. Co čeká klienty?

26.April » Peníze.cz
Komerční banka minulý týden spustila nový bankovní systém, který propaguje jako příchod nové éry bankovnictví. Popsali jsme ho v aktuálním článku, na který teď navazujeme rozhovorem. O převodu stávajících klientů na nové elektronické bankovnictví i …

Nejlepší spoření v eurech? Banky nedají tolik jako v korunách

24.April » Peníze.cz
Úrok na korunovém spořicím účtu začíná hned v několika bankách pětkou, nejlepší nabídka dokonce šestkou. V eurech dostane běžný zájemce nejvýš 0,1 %. S termínovanými vklady je to jen o trochu lepší. Proč tuzemské banky nemají o eura zájem a kam se p…

Zájem o stavební spoření klesá. Čeká se na škrty

19.April » Peníze.cz
Propad zájmu hlásí tři z pěti spořitelen, potvrzují ho i finanční poradci. Konkrétní rozhodnutí o omezení státní podpory má padnout v nejbližších týdnech.

Tato informační stránka o Olga Skalková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Skalková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes