Lubica Skalská

Vztahuje se k

Přešíváme, látáme a staré oblečení oživujeme

23.června » Módnípeklo.cz
Nakupujeme nitě, jehly i šicí stroje. Tvoříme a upcyklujeme, tedy dáváme nový život starému oblečení. Někomu to jde, někomu ne (třeba mně).

MINT: Prague Fashion Market zaplní OD Kotva módou, designem a workshopy

18.dubna » Kultura21.cz
MINT: Prague Fashion Market 21 se bude konat o víkendu 21. - 22. dubna v obchodním domu Kotva. Běžně nepřístupné 5. a 6. patro OD Kotva na náměstí Republiky zaplní stánky s originální módou, šperky, designem a lahůdkami. Výběrovou prodejní výstavu...

Designérský výběr - Únor 2018

27.února » Móda
Jaké produkty jsme v únoru vyzkoušeli, nakoupili nebo objevili? Přinášíme vám seznam designérských kousků, které vám nesmí uniknout.

Když ze starého vzniká nové aneb Věci, které dostávají další šanci na život

3.prosince » Novinky.cz
Návrhářka Ľubica Skalská hledá obnošené oblečení. Architektka Kateřina Nováková sbírá plastové lahve. Ševcová Radka Hrdličková miluje staré boty. Všechny dámy spojuje jedna vášeň – zdánlivě nepotřebným věcem dávají novou šanci na život.

Návrhářka Ľubica Skalská: Nechci kupovat nové materiály, přešívám staré oblečení

23.července » Blesk pro ženy.cz
Tahle mladá žena šije ze starého oblečení nové. Mimo jiné proto, že se jí nelíbí současný módní průmysl. Co vlastně móda znamená pro Ľubicu Skalskou (28)a jak by k trendům v oblékání měly podle ní řistupovat jiné ženy?

Návrhářka Ľubica Skalská: Ušít si něco vlastního je k nezaplacení

23.července » Blesk pro ženy.cz
S mladou návrhářkou původem ze Slovenska Ľubicou Skalskou (28) jsem si popovídala o tom, co pro ni móda znamená a jak ji doporučuje vnímat i jiným ženám, jak se jí podařilo prorazit jako návrhářka, která šije ze starého nové, a proč je současný mó...

Adventní workshop vol. 5 se Slow Fashion

5.prosince » czechdesign.cz
V pátek před posledním adventním víkendem se můžete ve VNITROBLOCKU zúčastnit workshopu s Ľubicí Skalskou, která stojí za značkou SLOW FASHION Ľubice Skalské. Ľubica toho má v repertoáru spoustu, tentokrát se ale workshop ponese v duchu denimu a v...

Sobota jako vyšitá: SLOW UP s Never Sol, babičkami a českou módou

21.září » RadioWave
S recyklovaným uměním a módou se můžete tuto sobotu setkat na akci SLOW UP ve Veletržním paláci. Přes den, na workshopu v Café jedna, si pod vedením babiček upletete ponožky ze starých vln nebo si přešijete staré džíny na stylový batoh. Komentovan...

ÝBRKÝBL: Fashion bazar #7 se vrací na Pragovku

19.dubna » Móda
Fashion bazar ÝBRKÝBL se chystá na návrat ke kořenům. 22. a 23. dubna se ÝBRKÝBL stane součástí Prague Fashion Marketu a bude to velké!

Tato informační stránka o Lubica Skalská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubica Skalská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes