Helena Skočová

Vztahuje se k

Krok za krokem aneb kam jsme za rok došli

25.září » blog.idnes.cz
Říká se, že když budete postupovat hezky krůček po krůčku, třebas pomalu, ale hlavně soustavně, zaručeně dojdete ke svému cíli.

Jinej stav je jinej stav

21.září » blog.idnes.cz
Jiných stavů je spousta druhů, ovšem já jsem se ocitla v tom asi nejběžnějším. Jen jsem si nikdy nepřipouštěla, že je to až tak jiné. Tedy do včerejška…

Ani v červnu jsme nezaháleli

4.července » blog.idnes.cz
Besedu s legendou literárního světa Evou Kantůrkovou, zorganizování vystoupení dětí z mateřské školy a další putovní vystavení fotografií spolu se křtem prvního e-booku projektu Most mezi námi. To vše jsme stihli v červnu.

Není kapucín jako kapucín

1.června » blog.idnes.cz
Ne, nemám teď na mysli členy známého mnišského řádu. Kapucín je v tomto případě (většinou) mladý muž, jehož nezbytným vybavením je mikina s kapucou. Kapucu MUSÍ mít naraženou na hlavě a to co nejvíce do čela a obličeje.

Výstava doputovala do Berouna

17.května » blog.idnes.cz
Ve středu 10. května bylo zahájení výstavy Most mezi námi v Městské knihovně v Berouně, kde budou fotografie k vidění až do konce května. Výstavu zde za Evropskou unii žen zorganizovala naprosto perfektní ženská - Lenka Kotková :)

A jedeme dál

7.dubna » blog.idnes.cz
Putovní výstava Most mezi námi se momentálně přesunula do Ostravy. Je součástí konference partnera projektu Evropské unie žen.

Krásná Třebíč...

21.února » blog.idnes.cz
Ano, právě v krásné Třebíči se momentálně nachází putovní výstava Most mezi námi, kterou si zde v Národním domě můžete prohlédnout až do 3. března 2017. Výstava zde probíhá díky velké podpoře MKS Třebíč.

Předvánoční Slunečnice

22.prosince » blog.idnes.cz
V posledním adventním týdnu jsme se letos naposled sešli v Domě seniorů Nová Slunečnice, abychom se tam setkali s „našimi“ babičkami a dědečky.

Těžký úkol

6.prosince » blog.idnes.cz
„Helenko, prosím tě, napsala bys nějaký článek o té Petrově knížce?“ přišla za mnou kolegyně z divadla. „Jistě.“ odpovídám. Články píšu skoro pořád, tak proč ne. Sice nyní vůbec netuším jak a co napíšu, ale nějak se s tím poperu.

Fotoreportáž - první vernisáž putovní výstavy Most mezi námi

5.prosince » blog.idnes.cz
V pondělí 28.11.2016 proběhla v prostorách Bílé galerie ÚMČ Praha 8 první slavnostní vernisáž putovní výstavy fotografií z Fotosoutěže na téma "STÁŘÍ". Tato soutěž probíhala na stránkách blogu iDnes.cz v září a říjnu tohoto roku.

Nestííííhááám

21.listopadu » blog.idnes.cz
Počítám minuty a plánuju – ještě musím dopsat tenhle text, poslat ho webmastrovi, vyřídit ty tři maily, telefon Mirce ohledně volných termínů a pak už mám nejvyšší čas vyrážet pro Aničku do školky.

Sakra, zase ty záda!

21.září » blog.idnes.cz
Manžel se rozhodl, že zkrášlí zahradu před domem a to tak, že udělá nový chodníček a schůdky (na místo malého kopečku) vedoucí k jezírku. Je velice šikovný, o tom žádná… a každá pozitivní, kreativní aktivita se má podporovat.

Tato informační stránka o Helena Skočová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Skočová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes