15
new stories - click to show

Alexej Skorobogatov

Related to

Šindelářová s Nýdrlem dosáhli na bronz na SP v Káhiře, týmy byly druhé

28.February » ČT24
Skeetaři Anna Šindelářová a Tomáš Nýdrle obsadili na Světovém poháru v brokové střelbě v Káhiře třetí místo v soutěži smíšených dvojic. České duo porazilo v duelu o bronz ruský pár Natalja Vinogradovová, Alexej Skorobogatov 32:28. V soutěži týmů p...

Šindelářová a Nýdrle byli na střeleckém SP v Káhiře třetí v mixu skeetařů

27.February » iDNES.cz
Skeetaři Anna Šindelářová a Tomáš Nýdrle obsadili na střeleckém Světovém poháru v Káhiře třetí místo v soutěži smíšených dvojic. České duo porazilo v duelu o bronz ruský pár Natalja Vinogradovová, Alexej Skorobogatov 32:28.

Šindelářová s Nýdrlem dosáhli na bronz na SP v Káhiře

27.February » ČT24
Skeetaři Anna Šindelářová a Tomáš Nýdrle obsadili na Světovém poháru v brokové střelbě v Káhiře třetí místo v soutěži smíšených dvojic. České duo porazilo v duelu o bronz ruský pár Natalja Vinogradovová, Alexej Skorobogatov 32:28.

Skeetaři Šindelářová a Nýdrle byli na SP v Káhiře třetí v mixu

27.February » Sport.cz
Skeetaři Anna Šindelářová a Tomáš Nýdrle obsadili na Světovém poháru v brokové střelbě v Káhiře třetí místo v soutěži smíšených dvojic. České duo porazilo v duelu o bronz ruský pár Natalja Vinogradovová, Alexej Skorobogatov 32:28. Mistr světa Nýdr...
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Alexej Skorobogatov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexej Skorobogatov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes