Venco Skuhravý

Vztahuje se k

VIDEO: Nejdřív biatlon, teď ragby. Varské děkovačky táhnou

26.února » Týden.cz
Karlovarští hokejisté paběrkují na dně extraligové tabulky a pomalu se smiřují s tím, že v závěru sezony budou ještě muset hodně zabojovat, aby se v nejvyšší hokejové soutěži objevili i příští rok.

VIDEO: Nejdřív biatlon, teď rugby. Karlovarské děkovačky táhnou

26.února » Týden.cz
Karlovarští hokejisté paběrkují na dně extraligové tabulky a pomalu se smiřují s tím, že v závěru sezony budou ještě muset hodně zabojovat, aby se v nejvyšší hokejové soutěži objevili i příští rok. Parta, která se o záchranu popere, však již teď u...

Vary poslaly Dynamo na dno. Každý dělá to, co má, těší Davídka

25.února » Hokej.cz
Pro karlovarskou Energii je v téhle fázi sezony každý zápas důležitý. Ne že by ji nebylo jasné, že se části play out nevyhne nebo si nebyla téměř jistá, že dokáže odsunout do baráže jiný tým než sebe, ale proto, aby si mladý tým dodal sebedůvěru, ...

Už je to dlouho, ale 12 let nevymažete, přiznal Pech po výhře nad Energií

19.října » iSport.cz
Proti svému bývalému klubu nastoupil útočník Sparty Lukáš Pech společně se svým skoro dvoumetrovým parťákem Petrem Kumstátem. Oba byli hlavními strůjci sparťanského úspěchu. Menší hráč z této dvojice se navíc předvedl kuriózním gólem zpoza brány.
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Venco Skuhravý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Venco Skuhravý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes