Zuzana Škvrnová

Vztahuje se k

Univerzita připomene výročí republiky

8.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Univerzita Hradec Králové během letošního roku pořádá sérii přednášek, promítání filmů a workshopů, zaměřených na významné milníky historie Československé republiky.

Ředitelé musí ve středu obhájit své posty

4.května » Hradecký deník
Královéhradecký kraj - Své posty budou příští středu obhajovat ředitelé pěti krajských kulturních a vědeckých institucí. Pokud neuspějí, bude na jejich místo vyhlášen konkurs.

Hradec se nejlépe stará o památky

22.dubna » Hradecký deník
Hradec Králové - Krajské město získalo ocenění za péči o architektonické kulturní dědictví v městské památkové zóně. O své památky se Hradec stará nejlépe z celého kraje.

Nemocnice slaví devadesáté výročí

17.dubna » Hradecký deník
Hradec Králové - Devadesáté výročí si hradecká fakultní nemocnice připomene výstavou historických fotografiích. V pondělí o tom informoval mluvčí nemocnice Jakub Sochor.

Hokejisté opět tančili na plese

17.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecké kongresové centrum Aldis se v pátek večer stalo dějištěm již čtvrtého ročníku Královského plesu.

Festival sblížil různé generace

26.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Festival Očima generací v pátek přinesl do Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové program zaměřený na stáří a mezigenerační vztahy.

Knihovna zahájila sbírku pro veterány

2.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - Středečním dnem byla ve Studijní a vědecké knihovně Hradec Králové zahájena veřejná sbírka na podporu dalšího natáčení vzpomínek válečných veteránů pod patronátem Paměti národa.

Univerzita pořádá shromáždění

1.listopadu » Hradecký deník
Hradec Králové - První listopadovou středu se od 15 hodin bude na hradecké univerzitě konat takzvané Veřejné shromáždění akademické obce UHK.

Univerzita slavila výročí své budovy

11.října » Hradecký deník
Hradec Králové - V úterý uplynulo přesně 20 let, kdy byla slavnostně otevřena první budova dnešního univerzitního areálu v území Na Soutoku.

Muzeum v úterý představí dětem i rodičům městské ptactvo

16.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Objevovat hradecké živočichy umožní dětem i rodičům o prázdninách Muzeum východních Čech v Hradci Králové.

Muzeum se uvedlo v novém světle

10.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Že hradecké muzeum je exponátem samo o sobě, mohli zjistit návštěvníci z Hradce Králové.

Knihovna dá prostor osvícencům

14.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Ve večerních hodinách, konkrétně od 18 hodin, zavládne v hradecké Studijní a vědecké knihovny duch osvícenského rozumu.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Zuzana Škvrnová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Škvrnová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes