Markéta Skýpalová

Vztahuje se k

Obrazem: S mávátky i v autobusu z NDR vítali 1. máj v Litohoři

Litohoř – Špalíry diváků v Litohoři nadšeně přihlížely prvomájovému průvodu s alegorickými vozy. Místní si 1. května uspořádali tuto recesistickou akci, při níž defilovali papaláši s prapory, dechová hudba, pionýři s mávátky, družstevníci, vítěz Z...

O víkendu lze zajít k hasičům a na vítání ptačího zpěvu

Třebíčsko - Před námi je víkend otevřených dveří a vycházek do přírody. Na Třebíčsku se koná ještě řada jiných akcí. Podívejte se.

Webové stránky obce Myslibořice patří k nejlepším v zemi

Myslibořice - Myslibořice uspěly v národním kole Zlatého erbu. V kategorii nejlepší webová stránka obce se umístily na třetím místě v zemi. Současně získaly i zvláštní cenu Jana Savického za nejlépe zvládnuté povinné informace.

Dukla Jihlava podpoří darem nemocnice

Třebíč - Každá z pěti nemocnic Kraje Vysočina dostane od Dukly Jihlava finanční dar ve výši 12 tisíc korun. Vedení klubu tak rozdělí polovinu výtěžku z únorové aukce alternativních dresů. Druhá část výdělku z prodeje bíle laděných dresů, ve kterýc...

Ve Valašském Meziříčí se otrávilo sedm psů, může za to postřik trávy?

28.července » iRegiony Impuls
Podezření na otravu psů řeší radnice ve Valašském Meziříčí. V minulých dnech se na ni obrátili lidé z ulic Křižná a Zašovská, jejichž psi mají zdravotní potíže. Ví se zhruba o sedmi případech, nejméně jeden pes uhynul.

Tato informační stránka o Markéta Skýpalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Skýpalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes