Eva Skálová

Vztahuje se k

Májový koncert

13.června » Stříbro
Koncertní sí� v kostelíku Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře přivítala vzácné hosty i nadšené publikum..

OBRAZEM: Fotografie, ze kterých dýchá radost ze života. Podívejte se

Jaroměřice nad Rokytnou - Výstava fotografií, ze kterých dýchá radost ze života je k vidění v tréninkové kavárně Splněný sen na státním zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou. Vystavené snímky mapují všední i nevšední dny lidí s mentálním postižením a ...

Řeky jsou vyschlé jako v červenci. Povodí vydalo varování

14.května » Třebíčský deník
Třebíčsko - V řekách je málo vody, některé jsou na hranici sucha. Nejhůře je na tom Želetavka, nízké průtoky zaznamenávají měřící stanice i na Rokytné, Dyji, Jihlavě, Oslavě a dalších tocích.

Májový koncert

13.května » Stříbro
Koncertní sí� v kostelíku Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře přivítala vzácné hosty i nadšené publikum..

OBRAZEM: Výstava představuje řemesla a řemeslníky Vysočiny

10.května » Třebíčský deník
Třebíč - Dozvědět se o několika méně známých řemeslech a řemeslnících, kteří tento um ovládají, se mohou zájemci na právě probíhající výstavě v předzámčí třebíčského zámku.

Studenti si zpříjemní období maturit vlastním Majálesem

10.května » Třebíčský deník
Moravské Budějovice – Stará studentská tradice, která oslavuje příchod máje a studentský život. Až donedávna byl Majáles záležitostí spíše velkých měst, poslední dobou však tuto slavnost studenti neopomíjejí ani v některých menších městech. V Mora...

OBRAZEM: Uzavírka komplikuje dopravu v areálu třebíčské nemocnice

10.května » Třebíčský deník
Třebíč – Opravy mezi budovami bývalé gynekologie (G) a kuchyně (K) komplikují od čtvrtka dopravu v areálu Nemocnice Třebíč. Silnice mezi budovami je od rána uzavřená pro vozy i chodce.

Martínkov si připomíná svého rodáka, kukátkáře Václava Kosmáka

10.května » Třebíčský deník
Martínkov - Martínkov si připomíná svého rodáka, ve své době významného spisovatele Václava Kosmáka. Obec nedávno získala jeho rodný dům.

Muž vyhrožoval přítelkyni pistolí. Tak se ukryla v lese

Třebíčsko - Se zbraní v ruce vyhrožoval své přítelkyni. V noci z pátku na sobotu se v rodinném domě v obci na Třebíčsku odehrál příběh s divokým scénářem. Činu předcházela slovní rozepře, po které podnapilý muž ženu vulgárně urážel, rozbil noteboo...

VIDEO: Hasičská pouť v Přibyslavicích oslavuje patrona hasičů

Přibyslavice - V dlouhém průvodu za doprovodu dechové hudby prošli v neděli obcí hasiči. Uctili tak patrona hasičů svatého Floriána a připomněli 125. výročí založení místního hasičského sboru.

Obrazem: S mávátky i v autobusu z NDR vítali 1. máj v Litohoři

Litohoř – Špalíry diváků v Litohoři nadšeně přihlížely prvomájovému průvodu s alegorickými vozy. Místní si 1. května uspořádali tuto recesistickou akci, při níž defilovali papaláši s prapory, dechová hudba, pionýři s mávátky, družstevníci, vítěz Z...

Tato informační stránka o Eva Skálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Skálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes