Pavol Smolárik

Vztahuje se k

Noc literatury: Navštivte běžně nepřístupná místa v centru Prahy

9.května » Pražský patriot
Dnes v 18 hodin začne 12. ročník Noci literatury. Známé herecké osobnosti budou na osmnácti místech v centru Prahy až do 23 hodin číst úryvky knih zahraničních autorů. Díky Noci literatury se návštěvníci opět dostanou do míst běžně nedostupných.

RECENZE: I zavilému demokratovi se v dnešní době připálí párky na grilu

17.března » iDNES.cz
Nová Atlantida je změť. Absolutní. Autorská novinka pražského Národního divadla, kterou režisér Jiří Adámek a dramaturg Jan Tošovský nastudovali pro Novou scénu, vlastně dokonale připomíná dnešní dobu. Další články k tématu: David Matásek uvítá Ev...

Mezinárodní festival Divadlo – den druhý

26.září » Divá báze
Divadlo ALFA: Gazdina roba Druhý festivalový den zahájila inscenace tvůrčího tandemu Jakuba Vašíčka a Tomáše Jarkovského, kteří se programově v Divadle ALFA snaží o přiblížení klasiky dospívající mládeži. Po Hamleteenovi a Ostře sledovaných vlacíc...

Hodnocení uživatelů: Olga (Horrory z Hrádečku) (Divadlo Letí) - 80 % [Zupri]

20.dubna » i-divadlo.cz
Vtipné a edukativní. Moc hezky zpracovaný "kus", nádherná scéna a komorní atmosféra. Téměr bytové divadlo. Moc doporučuji. Jediné negativum je opravdu hodně cigaret. Možná by neškodilo hrát s otevřeným oknem:-)

Hodnocení uživatelů: Olga (Horrory z Hrádečku) (Divadlo Letí) - 80 % [Michvon]

12.dubna » i-divadlo.cz
Jedním slovem výborné. Pavlína Štorková exceluje, ale její herečtí kolegové za ní nezaostávají. Nedoporučuji pouze těm, kdo jsou extrémně citliví na cigaretový dým. Vylezli jsme úplně vyuzení.

Tato informační stránka o Pavol Smolárik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavol Smolárik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes