15
new stories - click to show

Luděk Staněk

Related to

Ulice: Skyler vyznává city Frantovi, Anička se dozvídá pravdu, Blanka zasáhne Jarčino slabé místo a Tomášek si nedá pokoj

21:11 » TVGURU.cz
V úterní epizodě seriálu Ulice se bude opět řešit vztah Jarky a Adama, také Skyler Aničce odhalí Frantovo tajemství a Šimon dostane novou přezdívku…

Kam se vytratila Ošklivka Katka? Její představitelka si po bolestné ztrátě konečně splnila sen

20:03 » TVGURU.cz
Když se diváci seriálu Ošklivka Katka dočkali finále, mnozí byli zaskočeni tím, jak krásná herečka se za ošklivým brýlatým káčátkem s odpudivými rovnátky skrývala. Co dnes Kateřina Janečková dělá?

Boomer Luděk Staněk tentokrát prozkoumá pejskaře. A bude to problematické. Protože se tím dotkne povahy češství

18:55 » TVGURU.cz
Luděk se podívá na další téma, a to pejskaře. „Všichni mají psy. A to navzdory faktu, že je to jen chlupatý magnet na blechy a bahno, který nezajímá nic jiného než vylučovat, žrát, běhat, ...“

Ulice: Nepříjemný dopis Ježíškovi, výlet do Drážďan a Šimon chystá omluvu

28.November » TVGURU.cz
V úterní epizodě seriálu Ulice otevírají Karla s Márou Vojtův dopis pro Ježíška, u Klímů se řeší Anežčino stipendium i Michalovo doučování a Šimon má výčitky…

MasterChef míří do Olomouce. V Entré se bude jíst všemi pěti smysly

28.November » TVGURU.cz
V předchozích ročnících soutěže MasterChef Česko měli soutěžící možnost zavařit si v profesionální kuchyni pod vedením Jana Punčocháře a Radka Kašpárka. Letos proto připadla řada na Přemka Forejta.

V seriálu Ulice se řeší další důležité téma

28.November » TVGURU.cz
Seriál Ulice otevřel další velké téma, jež rezonuje naší společností, zejména v této náročné době. Jak strávit poslední dny života doma, s blízkými, a zároveň si zachovat svoji důstojnost?

Tentot týden bude Prostřeno! výhradně mužské. Dojde na opakovanou účast, neuvěřitelné recepty, ale i napětí a taktiku

28.November » TVGURU.cz
Co se stane, když se u stolu sejdou výhradně muži? Může to být zábava, ale také týden napětí či taktiky. Důležité totiž je, jak se lidé k sobě budou chovat a jak moc jde každému z nich o výhru.

Boomer Luděk Staněk si tentokrát posvítí na ekology. Na ty, kteří mají pocit, že musí být lepší než my všichni dohromady

28.November » TVGURU.cz
Tentokrát se podíváme na další téma, které Luděk nechápe, a to eko aktivisty. „Planeta hoří, zvířata umírají, ledovce tají. Kdo si užívá klimatickou tíseň, chodí objímat stromy..."

INFOSERVIS: Vánoce v televizi Prima budou plné oblíbených filmů i pohádek

Televize Prima na letošek přichystala Vánoce se vším, co k nim patří. Divákům nadělí opravdu pestrý program, který pobaví celou rodinu a navodí tu správnou pohodovou vánoční atmosféru. Zkrátka – co by to bylo za Vánoce bez Šíleně smutné princezny, K…

Hugh Laurie alias Dr. House se změnil k nepoznání. Jak na jeho novou image bezdomovce reagují fanoušci?

22.November » TVGURU.cz
Ve vousatém a neupraveném herci byste dnes jen stěží poznali charismatického doktora z oblíbeného seriálu Dr. House. Nyní již třiašedesátiletý Hugh Laurie má na svém kontě mnoho ocenění.

Ulice: Večeře s Magdou hlavní odměnou pro dárce sbírky, rozzlobený Radek a Ingrid za podivných okolností odjíždí

21.November » TVGURU.cz
V úterní epizodě seriálu Ulice se opět dozvídáme o posunech ve vyšetřování Šimonovy kauzy, řešit se bude také Magdina sbírka nebo náhlý odjezd Ingrid do Málkova.

Kuchyň MasterChefa se promění ve školku! Na soutěžící čeká rodinná výzva

21.November » TVGURU.cz
MasterChef Česko trvá už nějaký ten pátek a vzhledem ke všem náročným výzvám se na soutěžících začíná projevovat únava. Aby dostali vzpruhu, přijdou je do kuchyně podpořit jejich nejbližší.

Tato informační stránka o Luděk Staněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luděk Staněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes