Maciej Staręga

Related to

Bauer strašil Poláky těžkými tréninky, těší ho angažmá kamaráda Bajčičáka

13.May » iDNES.cz
Lukáš Bauer má za sebou první sezonu coby hlavní kouč polských běžců na lyžích a se svým účinkováním u týmu je zatím spokojený. Smlouvu má do olympijských her v Pekingu v roce 2022. V pondělí vyrazí do Zakopaného na první letošní letní soustředění.

Česká legenda jako trenér Poláků: Snažil jsem se je vystrašit, ale nikdo neodešel, směje se Bauer

13.May » Sport.cz
Lukáš Bauer má za sebou první sezonu v roli hlavního kouče polských běžců na lyžích a se svým působením je spokojený. Smlouvu má do olympijských her v Pekingu za dva roky a v pondělí vyrazí do Zakopaného na první letošní letní soustředění. Před ní...

Na premiéru dobrý, hodnotí první sezonu Bauer. Těší se na spolupráci s Bajčičákem

13.May » ČT24
Po první sezoně panuje spokojenost. Lukáš Bauer hodnotí úvod v roli hlavního kouče polských běžců na lyžích kladně. Smlouvu má do olympijských her v Pekingu za dva roky a v pondělí vyrazí do Zakopaného na první letošní letní soustředění.

Lukáš Bauer bude trénovat polskou reprezentaci. Plánuje společná soustředění se svým týmem

13.May » iROZHLAS
Olympijský medailista Lukáš Bauer se stal trenérem polské reprezentace běžců na lyžích. V rozhovoru pro Radiožurnál vysvětlil, jak spojí novou roli se svým týmem lyžařských maratonců.

Tato informační stránka o Maciej Staręga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Maciej Staręga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes