Miroslav Starý

Related to

Šitbořické 1. družstvo kolové bojuje o návrat do extraligy

28.January » Novinky.cz
První kolo I. ligy kolové, druhé nejvyšší soutěže, ovládlo družstvo Prima Nezamyslice. Šitbořická jednička po sestupu z nejvyšší soutěže - extraligy skončila na druhém místě a od začátku bojuje o návrat mezi nejlepší.

Šitbořičtí hráči kolové budou hrát v příští sezoně 1. a 2. ligu

17.November » Novinky.cz
Štěpán Urbánek a Marek Topolář vybojovali v severočeské Chrastavě 2. ligu v kolové pro šitbořický oddíl. Po sestupu prvního družstva - Martin Drabálek / Miroslav Starý z extraligy do 1. ligy dojde ke změnám v sestavě družstev.

Senioři, vraťte se, žádají firmy a nabízejí i zajímavé benefity

23.October » iDNES.cz
Kustodka v muzeu, řidič vláčku, zámečník nebo zástupce vedoucího prodejny. Čím dál víc lidí v důchodovém věku se hrne do práce. Získávají všichni. Firmy naplňují prořídlé stavy zaměstnanců, senioři mají k důchodu tučné přivýdělky. Další články k t...

Před 30 lety padly v Mostě hned 4 světové rekordy a platí dodnes! Kdo za nimi stál a co s tím má společného Velorex?

13.September » Garáž.cz
V září 1989 padly v Mostě čtyři vytrvalostní rekordy FIM (Mezinárodní federace motocyklistů) pro tříkolky skupiny B3 a objemovou kategorii do 350 cm3! Jaroslav Kunský dovedl ke zdárnému konci svůj bláznivý nápad, když zjistil, že na seznamu světov...

Hráči kolové TJ Sokol Šitbořice se střídavými výsledky

5.May » Novinky.cz
Nejlepší šitbořické družstvo kolové (Miroslav Starý - Martin Drabálek) skončilo poslední ve 3. kole nejvyšší soutěže - extraligy. Druhé šitbořické družstvo (Marek Topolář - Štěpán Urbánek) vstoupilo úspěšně do kvalifikace o 2. ligu.
Ilona Švihlíková - Česká ekonomka
Miloslav Ransdorf - Poslanec Evropského parlamentu
Petr Nečas - Premiér ČR
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Miroslav Starý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Starý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes