Zdenka Štrauchová

Related to

Výstavbu Alzheimer centra v Turnově nezastaví ani zima

3.December » Liberecká Drbna
Výstavba budovy Alzheimer centra v Turnově bude pokračovat i v zimních měsících. Během posledních dní dostala budova nejen střechu ale také ocelový krček, který celý objekt propojil se sousedním Domovem důchodců Pohoda.

Revitalizace turnovského sídliště úspěšně pokračuje, skončit by měla příští rok

24.October » Liberecká Drbna
Po deseti letech by v příštím roce měla skončit rozsáhlá revitalizace sídliště u nádraží v Turnově. Letos se podařilo dokončit šestou a zároveň předposlední etapu.

Do Nádražní by se ještě před zimou měl vrátit asfalt i zeleň. Práce ale může hodně ovlivnit počasí

20.October » Liberecká Drbna
Mnohaměsíční práce na rekonstrukci ulice Nádražní v Turnově se pomalu ale jistě začínají blížit svému konci. Aktuálně se dokončuje úsek od Hotelu Beneš k odbočce na I/10.

Do Nádražní by se ještě před zimou měl vrátit asfalt i zeleň. Práce ale může hodně ovlivnit počasí

17.October » Liberecká Drbna
Mnohaměsíční práce na rekonstrukci ulice Nádražní v Turnově se pomalu ale jistě začínají blížit svému konci. Aktuálně se dokončuje úsek od Hotelu Beneš k odbočce na I/10.

Obří rekonstrukce Nádražní ulice v Turnově bude pokračovat až do konce roku

7.October » Liberecká Drbna
V Turnově pokračuje rozsáhlá rekonstrukce Nádražní ulice. Zatímco na úseku od Hotelu Beneš na hranici katastru se už finišuje, u viaduktu zbývá ještě spousta práce.

Opravy mostů v Turnově se protáhnou. Chodci se sem vrátí nejdříve v půlce listopadu

2.September » Liberecká Drbna
I když se s prvním zářijovým dnem měl vrátit na most na obchvatu Turnova život, zatím alespoň v podobě chodců, chodníky zůstávají uzavřené. Opravy se totiž protáhnou.

Do ulice Nádražní v Turnově se vrací život, chodci i cyklisté si užívají nový chodník

22.July » Liberecká Drbna
Velká rekonstrukce v ulici Nádražní v Turnově úspěšně pokračuje. A v ulici se již mohou po jedné straně pohodlně pohybovat cyklisté i chodci. Nová dlažba totiž dělí chodník na část pro pěší chodce a pro cyklisty.

Zachránili koně v Pekle

16.July » Ahaonline.cz
Nevrátila se z pastvy, majitel našel kobylu zapadlou v bahně. Na pomoc zvířeti dorazily do osady Peklo v Raspenavě na Frýdlantsku tři jednotky hasičů.

FOTO: Hasiči zachraňovali kobylu, která uvízla v bahně

15.July » Liberecká Drbna
Hasiči nezasahují jen u požárů nebo dopravních nehod. Často zachraňují vedle lidských životů i ty zvířecí. Třeba jako v tomto případě, kdy vyjeli k záchraně koně.

Rekonstrukce v Turnově pokračují, v Nádražní i pod viaduktem se intenzivně pracuje

12.July » Liberecká Drbna
Práce na rekonstrukci ulice Nádražní a silnice druhé třídy č. 610 v Turnově pokračují i v letních měsících. Do konce příštího týdne by mohla být položená dlažba na pravé straně. Intenzivně se pracuje i pod viaduktem.

Po srážce s kamionem se auto otočilo na střechu, řidič musel do nemocnice

11.July » iDNES.cz
Středně těžká zranění utrpěl řidič osobního vozu, který se ráno střetl s nákladním vozem na frekventované silnici u Jítravy na Liberecku. Osobní vůz skončil na střeše a zdravotníci museli řidiče transportovat na libereckou traumatologii. Další člá...

Po srážce s kamionem se auto otočilo na střechu, řidič musel do nemocnice

11.July » iRegiony Impuls
Středně těžká zranění utrpěl řidič osobního vozu, který se ráno střetl s nákladním vozem na frekventované silnici u Jítravy na Liberecku. Osobní vůz skončil na střeše a zdravotníci museli řidiče transportovat na libereckou traumatologii.

Tato informační stránka o Zdenka Štrauchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenka Štrauchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes