15
new stories - click to show

Zdenka Štrauchová

Related to

Místo bruslařů dorazila na zimní stadion stavební firma

14:13 » Turnov
Minulý týden (17. 2. 2021) odstartovaly v Zimním stadionu Ludvíka Koška v Turnově práce na vestavbě. Zhotovení nových prostor vyjde na necelé 2 mil. Kč, dílo dodává firma B.C.M. Company, s.r.o. z Vrchlabí.

Turnovské infocentrum razantně mění podobu

28.January » Turnov
Regionální turistické informační centrum Turnov prochází velkou proměnou. Kompletní rekonstrukce přetváří nejen vnitřní prostory, ale budova dostane nové obložení, fasádu, a budou vyměněna i okna.

Sníh, radost i starost

20.January » Turnov
Zimní počasí posledního týdne přineslo do Turnova souvislou sněhovou pokrývku. Zatímco na inline okruhu Maškovy zahrady udělal sníh příznivcům lyžování radost v podobě běžeckých stop, jiná sportoviště zasypal a znemožnil trénovat.

Polyfunkční centrum v Turnově je téměř dokončeno, bude zde sídlit Fokus

16.January » Liberecká Drbna
Zcela nová budova polyfunkčního centra v Turnově je v současné době těsně před dokončením. Po dokončení zde bude působit Fokus Turnov.

Turnovští mohou do upravené bílé stopy!

15.January » Turnov
Ve čtvrtek večer byly upraveny pro veřejnost běžecké stopy. Turnovští tak mají jedinečnou možnost užívat si běžecké lyžování přímo v centru města i okolí.

Polyfunkční centrum je před dokončením, řeší se vnitřní vybavení

15.January » Turnov
Není to ani rok, co byla demoličními pracemi zahájena stavba veřejného víceúčelového zařízení - Polyfunkčního komunitního centra v ulici Skálova za Novou radnicí. V tuto chvíli je objekt téměř dokončen.

Ani zima se sněhem nezastavila práce na stavbě ZŠ v Mašově

14.January » Turnov
Přestože v posledních dnech začalo opravdové zimní počasí se sněhovými přeháňkami, v Základní škole Turnov – Mašov se stále pracuje. Bohužel stavba nabrala skluz a žádná přestávka není možná.

Nové Alzheimer centrum postupně zahajuje činnost

11.January » Turnov
Od nového roku začal fungovat Domov se zvláštním režimem (tzv. Alzheimer centrum) v ulici 5. května v Turnově. Stavba vyrostla během let 2019 a 2020 na místě po starých bytových domech.

V Domově důchodců Pohoda platí zákaz návštěv

10.January » Turnov
Od soboty 9. ledna 2021 zavádí Zdravotně sociální služby Turnov v Domově důchodců Pohoda výjimečné opatření, a to zákaz návštěv.

"Těším se, až budeme opět žít normální život", říká nová tajemnice turnovské radnice

6.January » Turnov
Novou tajemnicí Městského úřadu v Turnově se stala 1. ledna 2021 Eva Honzáková, která přišla na post po Miroslavu Šmirausovi. Ten strávil na radnici 20 let.

Agenda občanských průkazů a cestovních dokladů mimo provoz

4.January » Turnov
Kvůli onemocnění covid a dalším úředníkům v karanténě omezil dnes provoz odbor správní turnovské radnice. Pracoviště minimálně do 13. ledna 2021 nepřijímá žádné žádosti o vydání občanských průkazů nebo pasů.

Tato informační stránka o Zdenka Štrauchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdenka Štrauchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes