Alice Strnadová

Related to

Sestrami nepolíbený Adam Vojtěch nakonec příjemně překvapil!

17.October » blog.idnes.cz
Adam Vojtěch přebral rezort značně nestabilní, jeho předchůdci mu nepřipravili úplně úrodnou půdu a zdravotnictví se potýkalo s řadou problémů. Jak je to ale možné, když rezort do té doby vedli lékaři a zkušení manažeři nemocnic?

Její wi-fi router má podobu dřevěné mísy. Podobně řeší i další návrhy

Svěží design Alice Strnadové respektuje přírodu, je nápaditý a praktický. S přesahem do budoucnosti navrhuje nejen interiéry domácností, ale i prostory s lezeckými stěnami.

Roadshow kampaně Studuj zdrávku pokračuje v Praze a uvádí nový spot

Po Ostravě, Plzni a Hradci Králové byla další zastávkou na celorepublikové roadshow Ministerstva zdravotnictví ke kampani Studuj zdrávku také Praha.

JSEM SESTRA: do kolekce vystavovaných fotografií Jindřicha…

8.January » Hospital IN
8. LEDNA 2020 | Hold náročné práci zdravotníků, především všeobecných sester, vzdává výstava fotografií profesora Jindřicha Štreita JSEM SESTRA, která je do konce ledna k vidění v olomoucké Galerii Šantovka.

Českým sestrám chybí kompetence. Ministerstvo zdravotnictví to chce napravit, začíná domácí péčí

3.December » Zdravotnický deník
Zatímco v Česku stále zaznívají diskuze o tom, zda má mít zdravotní sestra středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, trend ve vyspělých zdravotnických systémech je jasný: vzdělané sestry s většími kompetencemi. Právě kompetence jsou věc, ve které...

Sestry stabilizuje růst platů, kompetencí i lepší pracovní podmínky

27.November » MEDICAL TRIBUNE CZ
Na otázky Medical Tribune odpověděly Ing. Gabriela Štěpanyová, mluvčí MZ ČR, a Mgr. Alice Strnadová, MBA, hlavní sestra ČR a ředitelka Odboru ošetřovatelství a nelékařských povolání MZ ČR. (rubrika: Rozhovory, autor: nam, zdroj: MT)

Povolání sestry je práce s lidmi, kteří vás potřebují, říká hlavní sestra Alice Strnadová

Rozhovor s hlavní sestrou ČR a ředitelkou odboru ošetřovatelství a nelékařských povolání Ministerstva zdravotnictví Alicí Strnadovou pro server Zdravotnický deník.

Povolání sestry je práce s lidmi, kteří vás potřebují, říká hlavní sestra Alice Strnadová

Rozhovor s hlavní sestrou ČR a ředitelkou odboru ošetřovatelství a nelékařských povolání Ministerstva zdravotnictví Alicí Strnadovou pro server Zdravotnický deník.

Nemluvme o špatném ohodnocení, ale o tom, co povolání sestry přináší. Je to práce s lidmi, kteří vás potřebují, říká hlavní ses

12.November » Zdravotnický deník
Odliv sester z nemocnic v posledních letech přiměl ministerstvo zdravotnictví k tomu, aby zapracovalo na zvyšování jejich odměňování. To se z velké části podařilo, pozadu ovšem zůstala domácí péče, kde by se situace měla zlepšit v příštím roce. Po...

Ministerstvo zdravotnictví zavádí psychosociální podporu zdravotníkům

7.October » První krok
Ministerstvo zdravotnictví vydalo za účelem podpory a posílení personální stabilizace v resortu zdravotnictví Metodické doporučení pro poskytování psychosociální podpory ve zdravotnictví. Poskytování tohoto druhu podpory vychází z potřeb zdravotni...

Proč také chybí sestry? Ty mladé prý chtějí pracovat málo a být v půl druhé doma jako jejich vrstevníci

27.February » Zdravotnický deník
Nemocnicím stále chybí sestry proto, že podobně jako lékaři odcházejí pracovat do zahraničí a ty čerstvě vystudované do nemocnic buď vůbec nenastoupí, a pokud ano, tak jen na pár měsíců. Přitom odmítají přesčasovou práci a spíše chtějí pracovat na...
Michaela Dolinová - Česká herečka, zpěvačka a moderátorka

Tato informační stránka o Alice Strnadová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alice Strnadová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes