15
new stories - click to show

Veronika Stýblová

Related to

Veronika Stýblová měsíc po porodu: Dvanáct kilo dole

28.March » Aha!
Začátkem března se stala Veronika Stýblová (26) maminkou chlapečka Sebastiana. Zpěvačka si první mateřství vychutnává plnými doušky, ale nezapomíná ani na sebe. Sice ještě není na své původní váze, ale i tak se raduje, že se daří kila shazovat.

Kráska z Verony necelý měsíc po porodu: 12 kilo dole! Ale klidně si dá i čokoládu

25.March » Blesk.cz
Půvabná zpěvačka Veronika Stýblová (26), po svatbě Slatinská, se stala na počátku března maminkou. Tehdy dala život svému rozkošnému synkovi. Po zázraku stvoření se už raduje z dalšího malého zázraku: respektive z toho, jak rychle se ženské tělo p...

Jak to, proboha, udělala? Zpěvačka kapely Verona zhubla 12 kilo za 14 dní po porodu!

24.March » Super.cz
Zpěvačka kapely Verona při těhotenství nabrala docela hodně. "Bylo to nakonec dvaadvacet kilo," řekla Super.cz Veronika Stýblová, které prý ale nabraná kila odcházejí sama. Přes polovinu má čtrnáct dní po porodu dole.

Tohle je její štěstí: Zpěvačka Verony se pochlubila rozkošným novorozeným synem

24.March » Super.cz
Začátkem března se zpěvačka skupiny Verona stala poprvé maminkou. Veronika Stýblová na světě přivítala syna, kterému dali s manželem jméno Sebastian. Jen 14 dní po jeho narození se vrhli na rodinné focení a prvními snímky se nyní pochlubili.

Veronika Stýblová porodila: Chlapec má srostlé končetiny, musí na operaci

16.March » Kafe.cz
Zpěvačka skupiny Verona Veronika Stýblová se stala poprvé maminkou. Zpěvačka porodila syna Sebastiana, chlapec se ale narodil s vrozenou vadou, kvůli které bude muset na operaci.

Zpěvačka Verony popsala ultra rychlý porod: Voda mi praskla ve výtahu!

11.March » Blesk.cz
Zpěvačka Veronika Stýblová (26), jejíž synek Sebastian přišel na svět před necelým týdnem s rozkošnou anomálií, kterou jsou srostlé (některé) prstíčky, se na sociální síti rozepsala o svém porodu. Ten byl prý totiž jako z učebnice!

Veronika Stýblová porodila: Chlapec má srostlé končetiny, musí na operaci!

11.March » Šíp
Zpěvačka skupiny Verona Veronika Stýblová se stala poprvé maminkou. Zpěvačka porodila syna Sebastiana, chlapec se ale narodil s vrozenou vadou, kvůli které bude muset na operaci!

Pár dní po porodu už má 10 kilo dole: Zpěvačka Verony předvedla figuru po narození syna

11.March » Super.cz
Je to pár dní, co se zpěvačka skupiny Verona stala maminkou. Veronika Stýblová si svou novou životní roli naprosto užívá a malého Sebastiana se nemůže nabažit. Po jeho narození se novopečená maminkou pochlubila svou figurou a tím, že už má 10 kilo...

Zpěvačka Verony promluvila o několikadenním synovi: Na svět přišel s vrozenou vadou

11.March » Super.cz
Je to pár dní, co se zpěvačka skupiny Verona stala maminkou. Veronika Stýblová přivedla na svět prvorozeného syna a s manželem mu dali krásné jméno Sebastian. Jen pár dní po porodu se rusovláska svěřila s tím, že chlapeček se narodil s menší vadou.

Zpěvačka Verony se pár dní po porodu svěřila: Náš syn má srostlé prstíky

11.March » Maminka.cz
Zpěvačka skupiny Verona a muzikálová herečka Veronika Stýblová (26) před šesti dny přivedla na svět svého prvního potomka, syna Sebastiana. Radost pyšné novopečené maminky ale vystřídaly obavy. ...

Syn se narodil se srostlými prstíky, svěřila se po porodu zpěvačka Verony

10.March » Revue iDNES.cz
Zpěvačka skupiny Verona Veronika Stýblová (26) porodila před pár dny syna Sebastiana. Nyní se fanouškům svěřila, že miminko trpí vzácnou vrozenou vadou, kvůli které má srostlé některé prsty na nohou i rukou.

Hvězda SuperStar se stala maminkou. Kvůli rakovině se bála nejhoršího

5.March » tn.cz
Zpěvačka Veronika Stýblová se raduje z prvního potomka. Finalistka SuperStar 2013 se pochlubila fotkou z porodnice, narodil se jí zdravý chlapeček. Ještě před rokem se přitom obávala, že děti mít nikdy nebude. Hrozila jí totiž rakovina děložního č...
Virginia Buberníková - Finalistka SuperStar
Daniel Šmidák - Finalista SuperStar
Natálie Kubištová - Česká zpěvačka
Kristína Debnárová - Finalistka Superstar
Tereza Mandzáková - Finalistka SuperStar
Dominika Mirgová - Slovenská zpěvačka
Jaroslav Smejkal - Finalista SuperStar

Tato informační stránka o Veronika Stýblová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Stýblová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes