Václav Suchan

Vztahuje se k

Rocker Aleš Brichta: Přežil 12 mrtvic, ale koncertuje dál!

2.dubna » Blesk.cz
Rocker Aleš Brichta je takový český Ozzy. Za 58 let už vypil rybník piva i ostřejších nápojů a vykouřil tak kamion cigaret. Divoký život si na stará kolena vybírá svou daň. Jak prozradil, přežil už 12 mrtvic. Ale koncertuje dál!

Při natáčení Skřivánků na niti museli Neckářovi »zkracovat« vlasy: „Hráli jsme tehdy bigbít“

26.února » Blesk.cz
Václav Neckář spolu se svým Janem v rozhovoru vyprávěli o natáčení trezorových Skřivánků a o budoucnosti jejich další hudební tvorby s legendární kapelou Bacily.

Lucie Benešová: Matonoha už jí neumí naslouchat!

1.ledna » Blesk.cz
Lucie Benešová (43) nyní hraje v Divadle Kalich. Vysvětlila, proč už nehraje v seriálu Ulice a proč jí manžel Tomáš Matonoha (46) už nedokáže naslouchat.

Raquel Welch (77): Pořád je »zvíře«!

27.prosince » Blesk.cz
Před 40 lety okouzlila svými dokonalými křivkami a fantastickým přírodním poprsím snad všechny muže. V legendární komedii Zvíře s Jeanem-Paulem Belmondem byla sexbomba Raquel Welch dokonalá. Dnes je jí 77 let, je stále půvabná a sexy. A miluje zví...

Lucie Benešová (43): Chtěla jsem dítě, ne svatbu. Těhotenství přišlo hrozně brzy

19.prosince » Blesk.cz
Pohledná blonďatá herečka Lucie Benešová (43) hrála již v mnoha seriálech, nyní prožívá divadelní období. V pražském Kalichu hraje dokonalou manželku a zdá se, že takovou partnerkou je i v reálném životě!

Jan Rosák je s manželkou 40 let: Brali jsme se kvůli penězům!

4.prosince » Blesk.cz
Čerstvý sedmdesátník, moderátor, hlasatel, scenárista a herec Jan Rosák oslaví na začátku prosince obdivuhodné jubileum. Se svou manželkou Jiřinou (61) už bude čtyřicet let! Jak to dokázal(i)?

Nejbohatší kráska světa Kendall Jenner: Její táta je taky modelka!

4.prosince » Blesk.cz
Na co klan Kardashianů sáhne, z toho vytříská majlant. A tak si Kim Kardashian před 7 lety usmyslela, že ze své ségry Kendall (22) udělá topmodelku. Stalo se. A dnes vydělává ze všech nejvíc!

Hvězda Ordinace Martin Zounar: Občas mě ovládne démon dobré skleničky

23.října » Blesk.cz
Herec Martin Zounar (50) se snaží, aby to v životě zvládl alespoň na plichtu. V práci se mu to daří, tam i vyhrává, jako třeba padouch v muzikálu Krysař v Divadle Kalich či Bobo v Ordinaci, ale ty vztahy…

Jak v roce 1977 emigroval Jan Tříska: Sbalili jsme si jen trička a plavky!

1.října » Blesk.cz
Herec Jan Tříska (†80) odešel do hereckého nebe, když podlehl zraněním, která utrpěl v důsledku ne zcela vyjasněného pádu z Karlova mostu v Praze. Významnou etapou jeho života byla emigrace. Proč a za jakých okolností odešel v roce 1977 do zahraničí?

Zakladatel Playboye svlékl stovky žen!

1.října » Blesk.cz
Ve věku 91 let zemřel zakladatel magazínu Playboy Hugh Hefner. Za svůj dlouhý život svlékl přes 700 žen, třikrát se oženil, zplodil čtyři »ofi ciální« děti a chtěl si užívat sex až do stovky…

Babí léto hlásí definitivní konec: Počasí je na houby!

1.října » Blesk.cz
Podle meteorologů bude tato neděle letos posledním teplým a slunečným dnem. S podzimem, deštníky, ochlazením ale přichází i dobrá zpráva pro český národ. Počasí je na houby... jako dělané!

Oktoberfest za dveřmi: Pivo zdraží a přibude policistů. Tuplák vyjde na necelé tři stovky

15.září » Blesk.cz
S vyššími cenami piva i dalším zpřísněním bezpečnostních opatření musejí počítat návštěvníci letošního Oktoberfestu, který v Mnichově začne v sobotu. I přesto pořadatelé 184. ročníku tradičního pivního festivalu věří, že jich do areálu Tereziánské...
Jaromír Hanzlík - Český herec
Magda Vášáryová - Slovenská herečka a diplomatka
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Václav Neckář - Zpěvák
Václav Chaloupek - Režisér
Stanislav Gross - Český právník
Josef Vojtek - Český zpěvák
Ivan Pilný - Český politik
Anne Hathaway - Americká herečka
Christopher Nolan - Britský scenárista a režisér
Josef Váňa - Český dostihový jezdec a trenér

Tato informační stránka o Václav Suchan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Suchan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes