Renata Suchomelová

Vztahuje se k

Na rušné křižovatce zažívali řidiči horké chvíle

České Budějovice - Dopravní komplikace v pondělí ráno čekala v krajském městě řidiče na křižovatce Nádražní a Jírovcovy ulice. Přes panující mráz zde mnozí zažívali horké chvilky.

Sportovka slibuje vetší pohodlí divákům

České Budějovice - Není nutné bourat starou halu ve Stromovce a lze tak ušetřit nemalé peníze. To je jeden ze závěrů nezávislého posudku, ve kterém hodnotí připravovanou velkou investici města České Budějovice volejbalový fanoušek František Postl....

ANKETA: Vyberte nejhezčí masopust

Jižní Čechy - Masopustní veselí skončilo. Redakce Deníku vybrala jedenadvacet nejvydařenějších oslav v kraji a vy můžete hlasovat o tu nejlepší masopustní taškařici. Své hlasy posílejte do 28. února do 12 hodin. Podpořte vaše maškary!

Ester Ledecká má helmu od Jihočecha

Prachatice – Svůj drobný podíl na zlatých olympijských medailích Ester Ledecké a bronzu Evy Samkové mají i Prachatice díky Petru Šimákovi, majiteli Slim Grafix Praha.

OBRAZEM: Druhý městský ples zpestřilo cirkusové duo i Tonya Graves

České Budějovice - Ve velkém stylu se nesl sobotní Ples města České Budějovice. Jeho druhý ročník se konal v Domu kultury Metropol.

OBRAZEM: Tančili i na stolech. Střížovští včelaři si užili svůj ples

Střížov - Již pošesté uspořádali v sobotu v místním kulturním domě střížovští včelaři svůj ples. A postarali se zřejmě o raritu ve včelařském světě.

OBRAZEM: O Novohradskou číši tančili po čtyřicáté

Nové Hrady/VIDEO/ – Ladné pohyby tanečníků obdivovali v sobotu Novohradští v sále hotelu Máj. Po roční pauze se sem vrátila soutěž Novohradská číše, jež má už čtyřicetiletou tradici.

V centru Budějovic jsou nové parkovací automaty. Lístky už nevydají

České Budějovice - Revoluce v parkování, s níž se od minulého roku vypořádávají řidiči na Pražském předměstí v krajském městě, už zasáhla i historické centrum. Šoféři se tu od tohoto týdne učí platit parkovné v nových automatech.

OBRAZEM: Princezny i malí olympionici. Sokolovnu zaplnily děti v maskách

České Budějovice - Stejně jako páteční sokolské šibřinky pro dospělé, i sobotní program v českobudějovické sokolovně určený dětem se nesl v duchu končících olympijských her.

Největší mráz udeřil v Pohoří, chladno bude do pátku

Jižní Čechy – Nejnižší teplotu nedělní noci a rána naměřili jihočeští meteorologové v Pohoří na Šumavě, kde bylo minus 19 stupňů.

Do modernizace Temelína letos ČEZ investuje skoro miliardu

Temelín – Pod drobnohledem Státního úřadu pro jadernou bezpečnost jsou pracovníci Jaderné elektrárny Temelín (JETE). Připravují se na obnovu licence jaderného zařízení.

Oltáře se vrátily, ale kam s nimi

Písek – Kostel Nejsvětější Trojice byl roku 1576 zbudován ve značné části z prostředků píseckých měšťanů ve slohu doznívající pozdní gotiky a s některými renesančními prvky.

Tato informační stránka o Renata Suchomelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Suchomelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes