Josef Suda

Vztahuje se k

Z Česka se stává odkladiště ojetin. Podle statistik je přes 50 procent aut v bazarech ze zahraničí

19.října » Český rozhlas
Češi kupují čím dál více starších aut. Vyplývá to ze zářijových statistik Svazu dovozců automobilů. Od začátku letošního roku se v Česku prodalo téměř 127 tisíc ojetin. To je asi o 3000 víc, než za stejné období loni.

Policie stíhá lékaře a bývalého krajského politika za smrtelnou nehodu v opilosti

16.srpna » Novinky.cz
Lékaře Klatovské nemocnice a bývalého krajského zastupitele za KSČM Václava Šampalíka (33) policie nyní obvinila za červnovou dopravní nehodu na jižním Plzeňsku, při které jako řidič v opilosti narazil s vozidlem do betonové vpusti mimo vozovku. N...

Chirurg zabil nejlepšího kamaráda!

21.června » Aha!
Jako chirurg zachraňoval lidské životy. Teď lékař klatovské nemocnice Václav Šampalík (32) zabil svého nejlepšího kamaráda (†33) a druhého (32) těžce zranil. Řídil opilý a havaroval.

Opilý řidič, který na Plzeňsku při nehodě zabil spolujezdce, je bývalý krajský zastupitel

19.června » Novinky.cz
Opilým řidičem, který v neděli nad ránem na jižním Plzeňsku havaroval a zabil spolujezdce, je podle informací Práva bývalý zastupitel Plzeňského kraje za KSČM a lékař Václav Šampalík (32). Vezl dva své kamarády domů z hasičské zábavy v Žinkovech. ...
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Josef Suda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Suda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes