Dominik Suk

Vztahuje se k

U19: Sedm zásahů v síti Braníku

9.února » SK Slavia Praha
Redakce - PRAHA/BRANÍK - Za mírného sněžení sehráli dorostenci Slavie předposlední přípravné utkání před startem jarní části soutěže. V něm sešívaní změřili síly s týmem ABC Braník, který hraje Pražský přebor.

U19: Dorostenci si s chutí zastříleli

2.února » SK Slavia Praha
Redakce - PRAHA/JIŽNÍ MĚSTO - Ve středečním přípravném duelu na jarní část se starší dorostenci na umělé trávě ZŠ Mikulova utkali s druhým celkem Pražského přeboru Duklou Jižní Město. Sešívaní se dokázali prosadit hned devětkrát, čtyři trefy vstře...

U18 a U16: Přípravná utkání proti Opavě

27.ledna » SK Slavia Praha
Redakce - OPAVA - Dorostenecké týmy U18 a U16 odehrály v rámci zimní přípravy další utkání, tentokrát cestovaly do dalekého Krnova. Mladší celek zde odehrál zápas v rámci memoriálu Vlastislav Marečka, starší výběr pak přípravný duel.

U18 a U16: Povedený vstup do sezony

18.srpna » SK Slavia Praha
Redakce - KLADNO - Zápasy na Kladně vstoupily do svých soutěží také týmy U18 a U16. Starší tým porazil svého soupeře poměrem 4:1, mladší celek musel utkání otáčet, ale také zásluhou čtyř branek Adama Touly nakonec vyhrál 5:2.

Výsledky mládeže: Dorostenecké týmy stoprocentní

5.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - PRAHA - Čtyři výhry ze čtyřech zápasů si připsaly o víkendu dorostenecké týmy Slavie, U19 rozstřílela Brno, U18 doma porazila Benešov a mladší dorostenci vezou tři body ze severu Čech.

U19 a U18: Druhý zápas na soustředění, druhá výhra

12.února » SK Slavia Praha
Redakce - ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Ani ne 24 hodin po výkopu předešlého utkání čekal na kombinovaný tým Slavie U19 a U18 další zápas na soustředění v Ústí nad Orlicí. Se Ždírcem nad Doubravou si dorostenci poradili a vyhráli 4:1.

Tato informační stránka o Dominik Suk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Suk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes