15
new stories - click to show

Petr Kovařík

Related to

Pivovary Staropramen mění šéfa, povede je Chorvat Ćendo se zkušenostmi z Coca-Coly

14.January » Lidovky.cz
Českou pivní dvojku Pivovary Staropramen opustil po necelém roce ředitel Zdenek Havlena. Ve funkci ho nahradil Chorvat Teo Ćendo (52), který byl před postem ředitele skupiny v České republice a na Slovensku regionálním ředitelem v pivovaru Zagreba...

Fico napísal policajnému prezidentovi. Pre Očistec

10.November » Pravda.sk
Šéf opozičného Smeru a bývalý viacnásobný premiér Robert Fico poslal otvorený list dočasnému policajnému prezidentovi Petrovi Kovaříkovi.

Pražské pražení Davida Černého a Jardy Vavřiny začalo vysílat na Miluju Prahu. Zve si zajímavé hosty na pozoruhodná místa

5.November » Miluju Prahu
Každé úterý se můžete těšit na novou talkshow o Praze, která se vysílá na facebookových profilech Miluju Prahu,

Nejlepší folkaři swingují – právě vychází album brněnského B-side bandu Folk Swings

2.November » ČRo Brno
Právě vychází album Folk Swings, které je výsledkem jedinečného projektu kapely B-Side Band s legendami českého folku a popovými osobnostmi.

Nejlepší folkaři swingují – právě vychází album brněnského B-side bandu Folkswings

30.October » ČRo
Právě vychází album Folk Swings, které je výsledkem jedinečného projektu kapely B-Side Band Josefa Buchty s legendami českého folku a popovými osobnostmi.

B-Side Band vydává album Folk Swings

17.October » Rádio Proglas
Řada hostů včetně Vlasty Redla nebo Radka Pastrňáka zpívá na novém albu orchestru B-Side Band, nazvaném Folk Swings. Album přijde do studia představit kapelník B-Side Band Josef Buchta. Premiéru rozhovoru poslouchejte 28. října 2020.

Petr Kovařík otáčel v čokoládě 80 milionů ročně. Teď je sice na nule, ale pomáhá, kde může, a tisíce čokolád posílá lékařům

15.October » CzechCrunch
Petr Kovařík o sobě mluví jako o obchodníkovi, který se naučil dělat čokoládu. Před téměř devíti lety opustil korporátní místo a pustil se v Praze do vyrábění vlastní čokolády. Za první rok podnikání zdvojnásobil obrat a v posledních letech točil ...

U Rafajovy dcery skončil byt lobbisty, který prosadil spornou stavbu v Rafajově městě

22.September » Aktuálně.cz
Dcera šéfa antimonopolního úřadu získala byt v Praze o 800 tisíc levněji, než ho rodina jeho poslaneckého asistenta kupovala od šedé eminence ČSSD.

Tato informační stránka o Petr Kovařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kovařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes