Ivo Šulc

Vztahuje se k

Chystá se aktualizované vydání chrudimské encyklopedie

23.března » Chrudimské noviny
C hrudim – Kulturní veřejnost žije v těchto dnech jednou událostí, která by měla napravit trošku pošramocený obraz Athén východních Čech. Většina obyvatel města dobře zná chrudimskou vlastivědnou encyklopedii a velká část z nich ji přijímá poněkud...

Chrudim v pohybu

4.listopadu » Chrudimka.cz
Vodní zdroje Chrudim ve spolupráci s Fotoklubem Chrudim zvou na již tradiční výstavu fotografií věnovaných Chrudimi - tentokrát na téma Chrudim v pohybu . Vernisáž výstavy se koná 7. listopadu 2017 od 18:30. Od 19 hodin pak následuje přednáška na ...

Vydejte se po stopách předků

31.prosince » Chrudimský deník
Chrudimsko – Ať už se dnes večer sejdete v okruhu své rodiny nebo nejbližších přátel, nemusíte své spolustolovníky bavit pouze vyprávěním veselých historek. Zkuste je překvapit a zaujmout třeba znalostmi o svém rodokmenu!

Originální velkoformátové mapy se ukážou světu v Zámrsku

10.června » Orlický deník
Zámrsk – S tématem Východočeská panství na mapách připravil Státní oblastní archiv v Zámrsku na sobotu Den otevřených dveří. „Letos je zaměřen na mapy, které jsou uloženy v archivu," potvrzuje ředitel archivu Ivo Šulc.
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Ivo Šulc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Šulc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes