Prague Sup

Vztahuje se k

Pražský festival dračích lodí oslavil dvacetileté jubileum!

14.května » sportovnilisty.cz
Závody dračích lodí jsou už tak populární, že není třeba je široce představovat. V posledních letech si tento vodní sport totiž získal stále více příznivců a do závodů se nebojí zapojit ani úplní amatéři. Potvrdil to i nejstarší závod tohoto druhu...

​Dračí lodě budou k vidění na Vltavě již podvacáté!

12.května » sportovnilisty.cz
Nabitý program nabídne zábavné aktivity pro malé i velké, charitativní závod i sportovní klání na vrcholové úrovni. Chybět nebude ani posádka z Číny! To se všechno bude v Praze druhý květnový víkend pokud, zavítáte do pražských Žlutých lázní a o z...

Dračí lodě, Helfštýnský okruh, Garden Food Festival či Růžový máj

12.května » Týden.cz
O tomto víkendu lze vyrazit na několik jedinečných a zajímavých akci. Patří mezi ne například na jubilejní 20. ročník Pražského festivalu dračích lodí či paddleboardový závod Prague SUP Race.

Tenhle svalouš už je v chomoutu. Manžel Noskové stojí za to

12.května » Týden.cz
Kdo měl včera cestu kolem Žlutých lázní, asi se nestačil divit. Přímo na Vltavě řádila čerstvá novomanželská dvojice Míša Nosková s Ondřejem Báborem.

Tenhle svalouš už je v chomoutu. Noskové manžel stojí za to

12.května » Týden.cz
Kdo měl včera cestu kolem Žlutých lázní, asi se nestačil divit. Přímo na Vltavě řádila čerstvá novomanželská dvojice Míša Nosková s Ondřejem Báborem.

Dračí lodě na Vltavě již podvacáté!

12.května » FiftyFifty
Hledáte zajímavý program na druhý květnový víkend? Zavítejte do pražských Žlutých lázní a o zábavu máte postaráno! V termínu 13. a 14. května 2017 se tu koná jubilejní 20. ročník Pražského festivalu dračích lodí a zároveň 2. ročník závodu Stand Up...

Dračí lodě na Vltavě již podvacáté

10.května » iRegiony Impuls
Zavítejte do pražských Žlutých lázní a o zábavu máte postaráno! V termínu 13. a 14. května 2017 se tu koná jubilejní 20. ročník Pražského festivalu dračích lodí a zároveň 2. ročník závodu Stand Up Paddle.

Praha: Dračí lodě na Vltavě již podvacáté

Nabitý program nabídne zábavné aktivity pro malé i velké, charitativní závod i sportovní klání na vrcholové úrovni. Chybět nebude ani posádka z Číny!

Eva Samková míří na Vltavu a zve na festival dračích lodí

11.května » sportovnilisty.cz
Olympijská vítězka ze Soči Eva Samková se nenudí ani, když už není sníh. Prodělala operaci a bývá k vidění i na dalších sportovních akcích třeba na tenisu nebo u Vltavy při závodech dračích lodí. OPERACE A REKONVALESCENCE V DATECH A BODECH Eva pod...
Ljuba Krbová - Česká herečka
Michaela Nosková - Česká zpěvačka
Srí Lanka - Ostrovní stát v jihovýchodní Asii

Tato informační stránka o Prague Sup zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Prague Sup" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes