15
new stories - click to show

David Novotný

Related to

Místo zločinu České Budějovice. Nový kriminální seriál natáčí filmaři na jihu Čech

20.October » ČRo
Nová třináctidílná kriminálka Místo zločinu České Budějovice vzniká na jihu Čech. Seriál České televize volně navazuje na předchozí série z Plzně a Ostravy. V hlavních rolích kriminalistů diváci uvidí Davida Novotného a Judit Bárdosovou.

Hodnocení redakce: Hraběnka (Divadlo Palace) - 70 % [Iva Bryndová]

19.October » i-divadlo.cz
Sympatická inscenace s velmi dobrými hereckými výkony Elišky Balzerové i Davida Novotného v hlavních rolích, která přináší silný příběh a společně s ním jak situace humorné, či hořce humorné, tak i dramatické.

ČT natáčí krimiseriál Místo zločinu České Budějovice

18.October » MediaGuru
Název Místo zločinu České Budějovice je zatím pracovní, nový seriál má ale navazovat na dříve natočené seriály Místo zločinu Plzeň a Místo zločinu Ostrava.

ČT natáčí seriál Místo zločinu České Budějovice

18.October » ČeskéNoviny.cz
Tábor - Loupež bankomatu natáčeli dnes tvůrci nového krimiseriálu Místo zločinu České Budějovice na náměstí v Táboře. Seriál, jenž bude mít 13 dílů, vzniká po celých jižních...

Hodnocení redakce: Hraběnka (Zámek v Čechách) (Divadlo Palace) - 70 % [Iva Bryndová]

18.October » i-divadlo.cz
Sympatická inscenace s velmi dobrými hereckými výkony Elišky Balzerové i Davida Novotného v hlavních rolích, která přináší silný příběh a společně s ním jak situace humorné, či hořce humorné, tak i dramatické.

Viktorovi Agateljanovi drží palce příbuzní v Arménii! Na světové soutěži se to bude hodit

12.October » Jo magazín
Dvaadvacátý ročník soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2021 skončil slavnostním křtem kalendáře složeného s fotografií, které v luxusním resortu Chateau [...] Více ... Zdroj

Dnešní doba potřebuje to, aby se lidé uměli chovat ve společnosti, říká lektorka tanečních Jana Valentová

11.October » Jihlavská Drbna
Taneční mistryni Janu Valentovou znají nejen studenti, kteří chodí do tanečních. Tuto usměvavou učitelku z jihlavské průmyslovky mohou znát i starší páry, které chodí do pokračovacích kurzů. V jihlavském domě kultury aktuálně probíhají dva kurzy t...

ANKETA: Co říkáte na výsledky sněmovních voleb?

10.October » Pardubický deník
Volby do sněmovny jsou za námi. Nejvíce hlasů získala koalice SPOLU (27,79 %), na druhém místě skončilo ANO 2011 (27,12 %). Třetí příčku obsadili Piráti a STAN ( 15,62 %) a do dolní komory Parlamentu se dostala ještě SPD (9,56 %).

Kalendář plný krásných chlapů a křtily ho známé osobnosti!

10.October » Tojesenzace.cz
22. ročník soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2021 skončil slavnostním křtem kalendáře složeného s fotografií, které v luxusním resortu Chateau

S Davidem Novotným do dětství uprostřed normalizačního maloměsta aneb Jízda na skle ochcanou strání

V podání Davida Novotného se vydáme do dětství na Vysočině, mezi „střepy a střepiny z městečka 70. a 80. let v Československé socialistické republice“.
Martin Gardavský - Muž roku 2011

Tato informační stránka o David Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes