Miroslav Šuránek

Vztahuje se k

Střecha sýpky se zhroutila. Hrozí Penkovu statku demolice?

2.října » idobryden.cz
Jako by se téměř sedm let dlouhou debatu na téma jak dál s Penkovým statkem rozhodla ukončit sama historická usedlost. Před dvěma týdny se z chátrajícího areálu, který stojí mezi kostelem, školou a radnicí, ozvala ohlušující rána.

Hluku vládli Křížanovi!

3.července » idobryden.cz
Na slavnostní den se rodina Křižanova připravovala dlouho. Manželé Martin a Vladimíra vypravili v neděli ze svého domu letošního hluckého krále.

Modernizované zdobení koní

28.června » idobryden.cz
Miroslav Šuránek s Petrem Pospíškem, Josefem Bachanem a Davidem Hájkem vymysleli zjednodušující způsob zdobení zvířat. „Dříve trval tento proces i dvě hodiny.

Koně jako celebrity

26.června » idobryden.cz
Jedním ze základních kamenů celé hlucké Jízdy králů jsou koně. Každoročně čelí organizátoři velkému zájmu kluků, kteří chtějí událost absolvovat přímo v sedle.

Jízda králů - folklorní fenomén napříč historií

25.června » idobryden.cz
Jízda králů v Hluku prošla vývojem a za dobu své existence doznala mnoha změn. Byla k vidění i mimo toto menší slovácké město a ve své historii dokonce čelila zániku.

Naděje pro ruiny v centru Hluku. Město zaplatí za projekt milion!

2.června » idobryden.cz
Možná to nebude trvat dlouho a město Hluk si podá inzerát na nejlepší využití Penkova statku. Jde samozřejmě o nadsázku, ale faktem je, že vedení města si bezmála už sedm let neví s historickou usedlostí mezi kostelem, školou a radnicí rady.

Bumbác si střihne Školu - základ života

21.března » idobryden.cz
Hlucké publikum čeká další premiéra divadelního ansámblu Bumbác, který nazkoušel představení Škola - základ života, jež bude mít premiéru v pátek 24. března v 19.

Tato informační stránka o Miroslav Šuránek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Šuránek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes