15
new stories - click to show

Eva Svobodová

Related to

Nachové plachty. Vyprávění o velkém snu jedné malé dívky

25.September » Radio Junior
Malou Assol lidé z celé vesnice považují tak trochu za blázna. Miluje loďky a nemá lehký osud. Jejím snem je spatřit opravdickou velkou plachetnici s červenými plachtami.

Uniqa neuhradí záchranu dvou horolezců v Pákistánu, potvrdila

23.September » Budějcká Drbna
Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat. Horolezci podle mluvčí pojišťovny nejméně ve dvou ohledech porušili podmínky pojištění. Horolezce, které př...

Záchranu horolezců pojišťovna nezaplatí

23.September » Ahaonline.cz
Nic platit nebudeme, je závěr pojišťovny Uniqa týkající se záchrany českých horolezců Jakuba Vlčka a Petra Macka z pákistánské hory Rakapoši.

Další komplikace. Pojišťovna Uniqa neuhradí záchranu dvou horolezců v Pákistánu

22.September » Deník.cz
Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat, sdělila ve středu ČTK mluvčí pojišťovny Eva Svobodová.

Navždy v dluzích a v Pákistánu: Uniqa nezaplatí záchranu horolezců a chce zpět již uhrazené náklady

Dva čeští horolezci, kteří dříve uvízli v horách Rakapoši a posléze byli zachráněni, jsou stále zadržováni v Pákistánu, neboť tamní úřady žádají od nich náhradu nákladů za záchrannou operaci. Pojišťovna Uniqa, u které jsou horolezci pojištěni, jim...

Uniqa neuhradí záchranu dvou budějovických horolezců v Pákistánu

Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat, sdělila ve středu ČTK mluvčí pojišťovny Eva Svobodová.

Záchranu českých horolezců pojišťovna nezaplatí. Sami budou muset doplácet

22.September » Seznam Zprávy
Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat.

Pojišťovna neproplatí záchranu horolezců v Pákistánu

22.September » MoneyMAG.cz
Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat, sdělila dnes ČTK mluvčí pojišťovny Eva Svobodová. Horolezci podle ní nejméně ve dvou ohledech porušili podm...

Potvrzeno: Dva čeští horolezci zachránění z hory Rakapoši nezískají nárok na pojistné plnění

22.September » Měšec.cz
Čeští horolezci Jakub Vlček a Petr Macek, které musel při sestupu z hory Rakapoši zachraňovat armádní vrtulník, nemají nárok na pojistné plnění za záchrannou operaci.

Zanedbáte-li údržbu komína, pojišťovna vám při požádu může zkrátit plnění

22.September » Měšec.cz
Majitelé domů by neměli před topnou sezónou zapomenout na kontrolu komína. Zanedbání péče o komín může mít za následek požár střechy a následně celého domu. Hasiči zaznamenali v ČR meziročně nárůst požárů způsobených právě nevyhovujícím stavem kom...

Pojišťovna potvrdila, že neuhradí záchranu dvou horolezců v Pákistánu

22.September » Novinky.cz
Pojišťovna Uniqa neuhradí náklady na záchranu dvou českých horolezců z hory Rakapoši v Pákistánu. Už zaplacené peníze po nich může vymáhat, sdělila ve středu mluvčí pojišťovny Eva Svobodová.

Tato informační stránka o Eva Svobodová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Svobodová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes