Mykola Ternushchak

Vztahuje se k

Energetici darují peníze na stromky

8.července » Hradecký deník
Královéhradecko - Kolem cest, cyklostezek i ve městech vyrůstá od jara v Čechách i na Moravě 28 nových stromořadí či alejí. S finanční podporou Nadace ČEZ je vysadily města a obce, kterým není lhostejné životní prostředí ani estetická stránka kraj...

Dvoukolejku protne podjezd

6.července » Hradecký deník
Hradec Králové - Spolek Kaštanka neuspěl se svým protestem proti plánovanému podjezdu pod budoucí dvoukolejkou mezi Hradcem a Pardubicemi.

Na Medové slavnosti dorazil i hrabě Harrach s paní hraběnkou

30.června » Hradecký deník
Nechanice /FOTO/ - Hrádek u Nechanic zahájil letní prázdniny druhým ročníkem Medových slavností. Sobotní akce, určená především pro rodiče s dětmi, potěšila účastníky všech věkových kategorií.

Kvůli dlouhodobému suchu umírají stromy

6.června » Hradecký deník
Hradec Králové - Nejvíc nedostatek srážek odnášejí vzrostlé stromy. V Hradci jim nepomáhá už ani pravidelná zálivka.|

Cyklověži u nádraží zvoní umíráček

13.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Město cyklověž neodkoupilo, proto investor plánuje ji s koncem května zavřít. Magistrát se brání, koupi prý zhatil sám investor.

Hradecké vodárny zahájily stavbu Smart krizového centra za 80 milionů

13.května » Hradecký deník
Hradec Králové - V budově hradecké úpravny vody v areálu společnosti Vodovody a kanalizace teď po dobu několika měsíců bude vznikat dispečink, který využije moderní smart technologie.

Hradecké nádraží se učilo francouzsky. Suplovalo Ženevu

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecké hlavní nádraží se v sobotu proměnilo na hlavní železniční stanici ve švýcarské Ženevě na sklonku prní poloviny 20. století. Bude hrát jednu z epizdoních rolí filmu režiséra Radima Špačka Zlatý podraz.

Krtička odmítl návrh na „velkou nulu“. V soudním sporu s ČSSD bude pokračovat

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Jaroslav Krtička, který se více než deset let soudí s ČSSD kvůli hradeckému kulturnímu domu Střelnice, odmítl návrh na dohodu, který mu sociální demokracie dala v lednu. Soudní spor o miliony korun tak pokračuje.

Chlapec ztratil naslouchátko. Rodina prosí veřejnost o pomoc

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - V pondělí 7. května ztratil sedmiletý Kiril, který má vadu sluchu a řeči, v hradeckých Šimkových sadech speciální pomůcku. Takzvaný kochleární implantát je pro něj nepostradatelnou záležitostí.

Koupaliště Flošna otevře díky letnímu počasí už tuto sobotu

9.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Ačkoliv je léto ještě daleko, nadprůměrné teploty už lákají ke koupání pod širým nebem. Proto koupaliště Flošna zahájí novou sezónu už v sobotu 12. května.
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Mykola Ternushchak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mykola Ternushchak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes