Mykola Ternushchak

Vztahuje se k

Cyklověži u nádraží zvoní umíráček

13.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Město cyklověž neodkoupilo, proto investor plánuje ji s koncem května zavřít. Magistrát se brání, koupi prý zhatil sám investor.

Hradecké vodárny zahájily stavbu Smart krizového centra za 80 milionů

13.května » Hradecký deník
Hradec Králové - V budově hradecké úpravny vody v areálu společnosti Vodovody a kanalizace teď po dobu několika měsíců bude vznikat dispečink, který využije moderní smart technologie.

Hradecké nádraží se učilo francouzsky. Suplovalo Ženevu

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Hradecké hlavní nádraží se v sobotu proměnilo na hlavní železniční stanici ve švýcarské Ženevě na sklonku prní poloviny 20. století. Bude hrát jednu z epizdoních rolí filmu režiséra Radima Špačka Zlatý podraz.

Krtička odmítl návrh na „velkou nulu“. V soudním sporu s ČSSD bude pokračovat

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Jaroslav Krtička, který se více než deset let soudí s ČSSD kvůli hradeckému kulturnímu domu Střelnice, odmítl návrh na dohodu, který mu sociální demokracie dala v lednu. Soudní spor o miliony korun tak pokračuje.

Chlapec ztratil naslouchátko. Rodina prosí veřejnost o pomoc

12.května » Hradecký deník
Hradec Králové - V pondělí 7. května ztratil sedmiletý Kiril, který má vadu sluchu a řeči, v hradeckých Šimkových sadech speciální pomůcku. Takzvaný kochleární implantát je pro něj nepostradatelnou záležitostí.

Koupaliště Flošna otevře díky letnímu počasí už tuto sobotu

9.května » Hradecký deník
Hradec Králové - Ačkoliv je léto ještě daleko, nadprůměrné teploty už lákají ke koupání pod širým nebem. Proto koupaliště Flošna zahájí novou sezónu už v sobotu 12. května.
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Mykola Ternushchak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mykola Ternushchak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes