Barbara Tesařová

Vztahuje se k

Slož písničku, natoč video a vyhraj komentovanou prohlídku Zoo Liberec a neveřejného zázemí pro zvířata!

15.května » EcoMonitor.cz
LIBEREC - Zoologické zahrady zapojené do ochranářské kampaně Silent Forest (Ztichlý les) vyhlašují pěveckou soutěž na záchranu kriticky ohrožených ptáků Indonésie.

Zoo Liberec organizuje další ročník běhu kolem zoo

11.května » Liberecký deník
Liberec – Jeho třetí ročník proběhne v neděli 13. května 2018. Součástí bude také benefiční běh pro zpěvné ptactvo.

Velký úspěch ZOO. Jako první v Evropě odchovala mláďata orla jestřábího

28.dubna » Liberecká Drbna
Liberecká zoologická zahrada si připsala další skvělý počin. Jako první v Evropě se jí podařilo odchovat mládě orla jestřábího. A ne jen jedno, dokonce dvě. Chov tohoto ptáka je přitom náročný a v Evropě je pouze ve třech zahradách.

Liberecká zoo má jako první v Evropě mláďata orla jestřábího

27.dubna » Týden.cz
Liberecká zoo jako první zahrada v Evropě úspěšně odchovala mláďata ohroženého orla jestřábího. Zoo v Liberci chová tento druh dravců od roku 2008 a o jejich rozmnožení se snažila deset let.

Liberecká zoo má jako první v Evropě mláďata orla jestřábího

26.dubna » ČeskéNoviny.cz
Liberec - Liberecká zoo jako první zahrada v Evropě úspěšně odchovala mláďata ohroženého orla jestřábího. Zoo v Liberci chová tento druh dravců od roku 2008 a o jejich rozmnožení...

Liberecká ZOO hlásí vzácný přírůstek, odchovala orla jestřábího

26.dubna » globe24.cz
Liberec - Liberecká zoo jako první zahrada v Evropě úspěšně odchovala mláďata ohroženého orla jestřábího. Zoo v Liberci chová tento druh dravců od roku 2008 a o jejich rozmnožení se snažila deset let. ČTK o tom dnes informovala mluvčí liberecké zo...

ZOO v Liberci se může pochlubit unikátním mládětem orla

26.dubna » EuroZprávy.cz
Liberec - Liberecká zoo jako první zahrada v Evropě úspěšně odchovala mláďata ohroženého orla jestřábího. Zoo v Liberci chová tento druh dravců od roku 2008 a o jejich rozmnožení se snažila deset let. ČTK o tom dnes informovala mluvčí liberecké zo...

Liberecká zoo získala samičku mravenečníka, bude mít pár

27.března » Liberecká Drbna
Liberecká zoo získala samici mravenečníka velkého, z maďarské Budapešti by měla dorazit dnes k večeru. Se samcem, který je v Liberci od loňského léta, by měla vytvořit pár. Zoo chce odchovat mladé. Samici uvidí návštěvníci ve výběhu až za pár dnů.

Liberecká zoo získala samičku mravenečníka

27.března » Týden.cz
Liberecká zoo získala samici mravenečníka velkého, z maďarské Budapešti má dorazit v úterý k večeru. Se samcem, který je v Liberci od loňského léta, by měla vytvořit pár.

S příchodem jara se v liberecké zoo narodila další mláďata! FOTO

21.března » tn.cz
S příchodem jara se liberecká zoologická zahrada raduje z bohaté nadílky nových mláďat. Mezi čerstvé přírůstky se řadí například mláďata antilopy, koně nebo surikaty!

FOTO: Záchranná stanice ARCHA přijala loni 1079 zvířecích pacientů

25.ledna » Liberecký deník
Liberec – Záchranná stanice ARCHA má za sebou též náročný rok. Jen v roce 2017 přijali 1079 zvířecích pacientů, z nichž nejvíce převažovali netopýři a ježci. Jedná se o třetí nejvyšší počet za dvanáct let existence.
Robert Fico - Slovenský politik

Tato informační stránka o Barbara Tesařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbara Tesařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes