15
new stories - click to show

Chris Thorburn

Related to

Poslední dinosaurus Eric Boulton

27.September » NHL.cz
Eric Boulton se řadil mezi poslední vymírající druh hokejistů. Více než dvě dekády dělal vše, aby udělal dojem na své spoluhráče - od bitek s těmi nejtvrdšími protivníky až po pojídání syrových brambor.

Urostlý vousáč se loučí. Chris Thorburn ukončil kariéru

23.June » NHL.cz
Nepatřil mezi hvězdy, na vrcholové úrovni se však držel dlouho. Ve svých sedmatřiceti letech končí profesionální kariéru útočník Chris Thorburn, jenž naposledy hrál za San Antonio ve farmářské AHL.

Hokejista Thorburn ukončil po 14 sezonách v NHL kariéru

22.June » Sport.cz
Kanadský hokejista Chris Thorburn ukončil po 14 sezonách v NHL kariéru. Sedmatřicetiletý útočník odehrál v elitní soutěži 801 zápasů, od loňského triumfu ve Stanley Cupu se St. Louis ale nenastoupil.

Stanley Cup zvedal i vousáč, co nikdy nevyhrál zápas play off!

13.June » NOVA Sport
Ceremonie vítězů Stanley Cupu má určitá pravidla a i pořadí hráčů, kteří přebírají pohár má ve vítězných týmech jistou hierarchii. Jenže při oslavách St. Louis Blues nastalo pořádné překvapení. Jako čtvrtý v pořadí se objevil vousáč, který v sezoně …

Tato informační stránka o Chris Thorburn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Thorburn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes