15
new stories - click to show

Martin Tománek

Related to

Česko rozdělilo manžele i rodiče a děti. Bezradnost kvůli covidu se prohlubuje

13.January » Seznam Zprávy
Problém uzavření hranic se netýká jen nesezdaných párů. Česká byrokracie rozdělila i manželské páry a celé rodiny. Pro Seznam Zprávy popsali své příběhy Brazilec čekající na svou manželku a Ruska se synem tesknícím po svém otci.

Martin Tománek: Obávám se konfliktu mezi USA a Čínou

10.December » Fintag.cz
Portfolio manažer Martin Tománek říká v rozhovoru pro FinTag.cz, že covid letos akceleroval finanční trhy a proměnil ekonomiku. Varuje před vysokými cenami technologických akcií i vyjadřuje obavy z válečného konfliktu mezi USA a Čínou. The post Ma...

Vláda Mikuláše nezařízne. Pohádková trojice však musí dodržovat pravidla

1.December » eXtra.cz
Kvůli koronaviru jsme už letos přišli o Velikonoce, Mikuláše nám ale epidemie nevezme. Ministr zdravotnictví Jan Blatný potvrdil, že i letos tradice zůstane. Pro Mikuláše, anděla a čerta ale stanovil jasné podmínky.

Mikuláš, čert a anděl: letos buď s rouškou nebo na délku vidlí

1.December » Novinky.cz
V sobotu bude moci Mikuláš s čertem a andělem nadělovat. K mitře, plnovousu a čertovské masce si budou muset ale přibalit roušky, pokud se přiblíží k dětem. Ministr zdravotnictví Jan Blatný oznámil, že zvláštní mikulášská vyhláška nebude.

Uráží Holešovice a má rád šotouše

14.October » Metro
Jízdní řád ve Stromovce bude mít pátý ročník. Daří se i jeho pobrekávacím skupinám. Král bizarních projektů Martin Tománek stále boduje.

KOMENTÁŘ: Je zlato relikt z dávných časů, nebo nadčasová investice?

20.August » iDNES.cz
V době koronavirové pandemie byl o zlato obrovský zájem. Cena přitom šplhala nahoru k hodnotě blížící se dvěma tisícům dolarů za trojskou unci. Podle nedávno zveřejněných odhadů drží 3 % české populace okolo osmi tun zlata. Je zlato relikt z dávný...

Cena zlata je na historických maximech. Co ji může vytlačit ještě výš?

7.August » Forbes
Během středy se cena zlata přehoupla přes 2000 dolarů za troyskou unci, což znamenalo milník a historické maximum. Konkrétně se cena kovu momentálně drží na více než 2050 dolarech a situace nasvědčuje tomu, že to nemusí být strop. Minulý týden vyd...

Klíč k úspěšné investici: Základem jsou tři podmínky

8.June » Peníze.cz
Neporazitelnost tkví v obraně, říká pravidlo číslo jedna. Jednotlivé korporátní dluhopisy představují naprosto zbytečné riziko. Jaká je k nim rozumná alternativa?

100% jistota bez záruky. Myslíte, že investujete do nemovitostního fondu, a zatím...

4.May » Peníze.cz
Nemovitosti jsou držák, který se hodí i pro toho, kdo nechce riskovat. A co teprv nemovitostní fondy! Jen dávejte pozor, abyste místo nich nekoupili dluhopisy, kterých se nebudete moct zbavit.

Stoprocentní jistota bez záruky. Myslíte, že investujete do nemovitostního fondu, a zatím...

4.May » Peníze.cz
Nemovitosti jsou držák, který se hodí i pro toho, kdo nechce riskovat. A co teprv nemovitostní fondy! Jen dávejte pozor, abyste místo nich nekoupili dluhopisy, kterých se nebudete moct zbavit.

FOTO/VIDEO: Brněnský Queerball 2020 propagoval s tématem Spolu navěky manželství pro všechny

1.March » Brněnská Drbna
Ples pro gaye, lesby, queer lidi a jejich přátele proběhl v brněnském Babylonu letos již po osmé. Večerem provedla návštěníky Iva Pazderková, na programu bylo několik tanečních vystoupení včetně drag show.
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel
Valentino Rossi - Italský motocyklový závodník
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Martin Tománek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Tománek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes