Jaroslav Sůra

Related to

Pražská burza na kapačkách. Recept na oživení očima expertů

24.January » Peníze.cz
Na pražské burze se rok od roku prodává a nakupuje míň. Ptáme se odborníků, čím to je a jestli se dá tuzemská burza znovu nahodit.

Kam investovat v roce 2020? Očima expertů

3.January » Peníze.cz
Kde letos hledat atraktivní investiční příležitosti a kde peníze nejspíš nerozmnožíte? Ptáme se lidí ze světa peněz.

Moneta zvětšuje svůj tržní podíl. Koupí Wüstenrotu získala vklady ve výši 50 miliard korun

14.December » Lidovky.cz
Čtvrtá největší banka v Česku Moneta Money Bank kupuje v přepočtu za zhruba 4,6 miliardy korun hypoteční banku a stavební spořitelnu Wüstenrot. Akcie Monety po oznámení obchodu rostly. Další články k tématu: Moneta koupí stavební spořitelnu Wüsten...

Očima expertů: Krize za dveřmi. Kdy a odkud přijde?

26.August » Peníze.cz
Německo, Velká Británie i USA míří do recese. Může zadrhnutí největších ekonomik vyvolat další globální hospodářskou krizi, nebo jde jen o zbytečnou paniku?

Očima expertů: Krize za dveřmi? Kdy a odkud může přijít

23.August » Peníze.cz
Německo, Velká Británie i USA míří do recese. Může zadrhnutí největších ekonomik vyvolat další globální hospodářskou krizi, nebo jde jen o zbytečnou paniku?

Letní výstavy ve středních Čechách: příběh hry Chuchel, vesmírné snímky i prvorepublikové ženy

28.June » Informuji.cz
Kam vyrazit ve středních Čechách na výstavu? Na zámku v Roztokách vstoupíte do české videohry Chuchel, v říčanském muzeu si prohlédnete astrofotografie a expozice v Rakovníku vás seznámí s údělem žen v meziválečné době.

Úžasný ČEZ. Managementu navzdory

15.June » Peníze.cz
„ČEZ je úžasná firma managementu navzdory. Cena silové elektřiny výrazně stoupla, to samé se týká povolenek, takže si myslím, že akcionáře čeká několik růžových let,“ říká investor Jaroslav Šura.

Dostavba: Dá si ČEZko novou mezinárodní ostudu?

25.May » Finmag
Stavět, či nestavět? To je, oč tu běží. Telenovela o plánování dostavby jaderných bloků v Česku pokračuje dál. Happy end v nedohlednu.

Jaroslav Sůra / Hudba z plakátu

6.May » Informuji.cz
Výstava se věnuje hudebním plakátům, které Sůra tvořil například pro... | Benešov - (2019-05-22 00:00:00 - 2019-08-28 00:00:00)

Smutný český rekord: nejnudnější burza na světě

14.March » Peníze.cz
Pražská burza nikdy nebyla žádný lunapark. Po změně obchodního systému v roce 2012 se ale proměnila v ospalou díru, kde se nic neděje. Je to proměna definitivní? A proč propad obchodů nevadí vlastníkovi?

Čísla a čáry burzovních analytiků. Jejich doporučení jsou jako předpověď počasí

24.February » Euro.cz
Někteří analytici očekávají růst akcií ČEZ, jiní propad. Také zkušenosti z Ameriky ukazují, že jejich doporučení často nevycházejí.
Petr Mach - Předseda Strany svobodných občanů
Tomáš Prouza - Český ekonom

Tato informační stránka o Jaroslav Sůra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Sůra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes