15
new stories - click to show

Martin Trdla

Related to

Jablonec přitvrdí v kontrolách opilců, pokuta bude i za otevřenou lahev

27.June » iDNES.cz
Na třiceti jedna místech po Jablonci nesmí lidé na veřejnosti popíjet alkoholické nápoje. Teď se dvanáct let stará a několikrát aktualizovaná vyhláška zpřísní. Na daném území už se nebude smět ani zdržovat s otevřenou láhví piva, vína nebo lihoviny …

RECENZE: Jaroslav Rudiš navázal na Winterberga. V novince píše o ztrácení

26.June » iDNES.cz
Spisovatel Jaroslav Rudiš má letos v červnu padesát let, a tak se rozhodl, že to oslaví – jak jinak než novou knihou. Dal jí název Trieste Centrale a napsal ji rovnou v němčině. Stejně jako předchozí Winterbergovu poslední cestu, svůj doposavad nejr…

Obci vadí skládka v bývalé továrně, majitel mluví o útocích přistěhovalců

9.June » iDNES.cz
Josefův Důl na Jablonecku hyzdí autovrakoviště se skládkou. Majitel areálu se hájí tím, že nic nezákonného nedělá a chce ho ubránit před tlakem developerů.

Martin Trdla: Turista

Martin Trdla Turista Tady za touhle kavárnou se dáte doprava a pak půjdete podél kavárny chvíli rovně a za kavárnou potom doleva do kopce až ke kavárně a kavárně. Ty obejdete kolem kavárny a za kavárnou to je asi sto padesát metrů ke kavárně, za kte…

Bižuterie má v Jablonci Křišťálový ráj, nábytek vystřídaly skleněné skvosty

7.June » iDNES.cz
Někdejší Dům nábytku v centru Jablonce nad Nisou se proměnil na Křišťálový ráj. Z bývalého Jablonexu u přehrady se sem přesunula reprezentativní prodejna Svazu výrobců skla a bižuterie.

Společná jídelna či dílna. Z ruin udělali sdílené bydlení, developerům navzdory

2.June » iDNES.cz
Liberec a Hrádek nad Nisou se jako jedny z mála měst v Česku zapojily do průzkumu, zda by jejich obyvatelé měli zájem o participativní bydlení. Redakce MF DNES zjišťovala, jak tento druh bydlení funguje v německém Lipsku a v Praze.

Léto v Jablonci bude bez plovárny, staré stánky začnou mizet až po sezoně

26.April » iDNES.cz
V Jablonci se začne měnit okolí místní přehrady. Vyrostou tu moduly ve stylu plovárny. Oproti původním cílům se však nové zázemí u vodní nádrže objeví později.

„Jsem rizikový kontakt. Jsem roztříštěná.“ Když básně skládá Google

24.April » iDNES.cz
Že poezii nemusí psát pouze básníci z masa a kostí, ale že ji dokáže stvořit též internetový vyhledávač, potvrzuje aktuální výstava rozprostřená po schodištích a výtazích Krajské vědecké knihovny v Liberci. Na panelech si lidé mohou přečíst texty, k…

Legendární dobrodruh Ginzel měl truhlu pro odsun. Získalo ji muzeum

13.April » iRegiony Impuls
Dřevěná truhla i horolezecké vybavení. Severočeské muzeum získalo předměty z pozůstalosti legendárního „podivína“ z jizerskohorské Jizerky Gustava Ginzela. Věci muzeu daroval cestovatelův bratr Hans. Jeden z předmětů je ke spatření v muzejní expozic…

Miliardáře Dědka žene do vyzbrojování Ukrajiny vzpomínka z dětství

7.April » iDNES.cz
Zakladatel Jablotronu Dalibor Dědek přesvědčuje se svojí iniciativou politiky, aby Ruskem napadeným Ukrajincům poslali co nejvíce těžkých zbraní.

Na zachráněném zámku ve Svijanech se mohou návštěvníci ponořit do piva

28.March » iDNES.cz
Jelikož je pivo jedním z výrazných národních symbolů, může být nová atrakce na svijanském zámku, s nadsázkou řečeno, splněným snem mnoha Čechů. „Tekutý chléb“ tady mohou nejen popíjet, ale dokonce do něj ponořit celá svá těla.

Fotografové zachytili tváře i pocity Ukrajinců, kteří uprchli do Liberce

23.March » iRegiony Impuls
Kdo jsou lidé, kteří prchli z válkou zmítané Ukrajiny a našli azyl v Liberci? Na to se částečně snažili najít odpověď studenti třetího ročníku Liberecké školy fotografie. Nafotili sérii portrétů běženců z prvních vln.

Tato informační stránka o Martin Trdla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Trdla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes