15
new stories - click to show

Jiří Simeth

Related to

Každé píchnutí o odhozenou jehlu neznamená smrt, vyvrací kampaň mýty

28.November » iRegiony Impuls
V Libereckém kraji běží kampaň Mýtus zvaný jehla. Má nejenom upozornit, co dělat, když lidé objeví nebo se zraní o odhozenou injekční stříkačku, ale též vyvrátit řadu mýtů a omylů.

Každé píchnutí o odhozenou jehlu neznamená smrt, vyvrací kampaň mýty

28.November » iDNES.cz
V Libereckém kraji běží kampaň Mýtus zvaný jehla. Má nejenom upozornit, co dělat, když lidé objeví nebo se zraní o odhozenou injekční stříkačku, ale též vyvrátit řadu mýtů a omylů. Další články k tématu: Narkomani mohli po Liberecku šířit žloutenk...

Narkomani mohli po Liberecku šířit žloutenku, zastavila ji očkovací akce

1.July » iRegiony Impuls
Nad některými obyvateli nejen Liberecka kroužil nedávno přízrak v podobě nakažení infekční žloutenkou. U jednoho uživatele drog se projevila hepatitida typu A a hrozilo, že se rozšíří i mezi běžnou populaci.

Narkomani mohli po Liberecku šířit žloutenku, zastavila ji očkovací akce

1.July » iDNES.cz
Nad některými obyvateli nejen Liberecka kroužil nedávno přízrak v podobě nakažení infekční žloutenkou. U jednoho uživatele drog se projevila hepatitida typu A a hrozilo, že se rozšíří i mezi běžnou populaci. Další články k tématu: Muž nakazil při ...

Dům humanity nabízí služby pod jednou střechou

4.February » Liberec
V centru města ve Felberově ulici je Dům humanity, který v sobě spojuje terénní protidrogové programy, preventivní programy i dům na půl cesty. Zahájení provozu se zúčastnil primátor Liberce Jaroslav Zámečník a jeho náměstek Ivan Langr.

Čistá jehla ušetří miliony, ochrání narkomana i okolí

31.January » iDNES.cz
Sdružení Most k naději pomáhající mimo jiné i lidem závislým na alkoholu či gamblerům může nyní poskytovat své služby ještě kvalitněji. Začalo fungovat v nových a větších prostorách. Ve Felberově ulici v centru města vyrostl Dům humanity. Další čl...

Čistá jehla ušetří miliony, ochrání narkomana i okolí

31.January » iRegiony Impuls
Sdružení Most k naději pomáhající mimo jiné i lidem závislým na alkoholu či gamblerům může nyní poskytovat své služby ještě kvalitněji. Začalo fungovat v nových a větších prostorách. Ve Felberově ulici v centru města vyrostl Dům humanity.

Tato informační stránka o Jiří Simeth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Simeth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes