15
new stories - click to show

Jana Pavlíčková

Related to

Český topič zachraňuje německou úzkokolejku. Je to splněný sen, přiznává

Nedostatek odborných pracovních sil trápí i Sasko. Postihl také drážní spolek, který provozuje žitavskou úzkokolejku s parními lokomotivami. Atrakci pomáhá udržet v chodu český topič.

Klášter v Hejnicích ruší rezervace, s uprchlíky počítá do Vánoc

21.May » iDNES.cz
Ubytování v Mezinárodním centru duchovní obnovy v Hejnicích letos turisté neseženou. Klášter je od začátku března vyhrazen pro válečné uprchlíky z Ukrajiny. Nouzové ubytování tu má kolem 75 žen a dětí a několik mužů.

Pitná voda pro Ruprechtice, po dvaceti letech se místní konečně dočkají

12.May » iRegiony Impuls
Nový vodojem do konce roku výrazně zvýší kvalitu bydlení tisícovky obyvatel libereckých Ruprechtic. Jeho hrubá stavba pod kamenolomem je téměř před dokončením. Na vodovodní řad se časem napojí i další části Liberce.

Sdílená kola se do Liberce nevrátí, město nechce dotovat provoz

11.May » iDNES.cz
Ani letos zřejmě nebudou v Liberci k dispozici sdílená kola. Rada města odmítá soukromé firmě na tuto službu přispívat. Společnost Nextbike chtěla po Liberci přes milion korun.

Divadlo v Liberci opět povede žena, šéfka opery vystřídá náhradu za Farského

8.May » iDNES.cz
Změny v předplatném, lepší marketing, cílení na mladé publikum, založení dětského operního studia. To jsou některé z hlavních bodů, které chce prosadit nová ředitelka Divadla F. X. Šaldy v Liberci Linda Hejlová Keprtová.

Meč, obrazy i medaile. Liberec vzdává hold Věře Čáslavské

7.May » iDNES.cz
Dosud neviděné exponáty nabízí výstava v Liberci k nedožitým 80. narozeninám Věry Čáslavské. Vzpomínka na světovou královnu gymnastiky je součástí festivalu Sportfilm Liberec.

Nebezpečný trend u dětí. Nikotinové sáčky mohou poškodit mozek

4.May » iDNES.cz
Mezi dětmi na školách přibývá případů užívání nikotinových sáčků. Výrobek, který je alternativou cigaret, je přitom dětem nebezpečný. Vyvolává u nich bolesti hlavy, zvracení i agresivitu.

Na letišti v České Lípě se zřítil ultralight, pilot utrpěl lehké zranění

30.April » iDNES.cz
K vážně vypadající nehodě ultralightu vyjížděli v sobotu odpoledne hasiči záchranného sboru z České Lípy na letiště Lada. Pád ultralehkého letadla, které skončilo převrácené na střeše, si vyžádal zranění jedné osoby, která v ultralightu byla.

Ralsko odmítá přijít o letiště. Armádu tu zpátky nechceme, říká starosta

28.April » iDNES.cz
Ministerstvo obrany oficiálně začalo jednat s Libereckým krajem o vrácení bývalého vojenského letiště v Ralsku. Armáda ho chce pro svá cvičení, radnice v Ralsku je proti.

Neberte lidem stavební úřady, vyzvali vládu zastupitelé Libereckého kraje

27.April » iRegiony Impuls
Zastupitelstvo Libereckého kraje schválilo výzvu vládě a parlamentu, aby nerušily vybrané stavební úřady. V kraji se jich má zrušit více než třetina, v celé republice pak skoro polovina.

Stovky uprchlíků v paláci neskončí, kraj nedostane peníze na přestavbu

25.April » iDNES.cz
Opuštěnou budovu Skloexportu naproti vlakovému nádraží v Liberci zatím nejde předělat na ubytování pro válečné uprchlíky z Ukrajiny. Liberecký kraj totiž nesplňuje podmínky dotace.

Proměna Lesního koupaliště nabírá zpoždění, plovárnu brzdí růst cen

23.April » iRegiony Impuls
Plánovanou výstavbu nového zázemí na Lesním koupališti v Lidových sadech na okraji Liberce komplikuje růst cen ve stavebnictví. Zatím začnou alespoň přípravné práce.

Tato informační stránka o Jana Pavlíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Pavlíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes