15
new stories - click to show

Jana Pavlíčková

Related to

Správce sportovišť chce další miliony, Liberec zvažuje vypovězení smlouvy

16:42 » iDNES.cz
Liberec musí rozhodnout, zda bude dál finančně podporovat Sport Park, nebo si ho převezme pod svoji správu. Správce areálu chce od města další miliony na příští rok kvůli covidu.

Penzion v Krkonoších zachvátil požár, hašení komplikoval materiál střechy

24.November » iDNES.cz
Turisty a lyžaři oblíbenou Jilemnickou boudu v Horních Mísečkách v Krkonoších ráno zachvátil požár. Hořet začalo v půdních prostorách rozlehlého horského penzionu. Při požáru se nikdo nezranil, vyšetřovatelé zjišťují příčinu a výši škody.

Liberec nemá využití pro vilu, kterou loni koupil. Nabízí ji za 20 milionů

23.November » iDNES.cz
Minimálně 20 milionů korun chce Liberec získat prodejem areálu bývalé oční léčebny v Machníně. Místo, které připomíná malý zámek, je dnes v dezolátním stavu. Město pro něj nemá využití.

Prasečí mor je už v Sasku, v Česku hrozí stavby ohradníků i vybíjení chovů

12.November » iDNES.cz
S velkými obavami sledují veterináři v Libereckém kraji šíření prasečího moru v sousedním Sasku. Pokud se nákaza posune blíž k hranicím s Českem, budou se muset v Libereckém kraji stavět elektrické ohradníky u hranic. Pokud hranice „přeskočí“, hro...

Univerzita odhalila falešné roušky z Vietnamu, neobsahovaly nanomateriál

3.November » iDNES.cz
Tváří se jako nanoroušky, mají to i napsané na obalu, přesto v nich po nanotextilii není ani stopa. Vědci z Technické univerzity v Liberci provedli test šesti typů nanoroušek, které se na českém trhu prodávají. Polovina z nich neprošla.

Ulice Liberce vyčistí od vraků nová odtahová služba, auta půjdou do aukce

2.November » iDNES.cz
Jen dvě odstavená a nepojízdná auta v ulicích Liberce se městu podařilo zlikvidovat za poslední dva roky. Autovraků je přitom po Liberci více než 120. Alespoň těch, o kterých radnice ví.

Na Frýdlantsku hrozí záplavy z řeky Smědé. Mohou padat stromy

31.October » iRegiony Impuls
Meteorologové očekávají dosažení třetího stupně povodňové aktivity na řece Smědá na Frýdlantsku, konkrétně v okolí Višňové. Může zaplavit níže položené domy.

Sestry jsou vyčerpané. Pracujeme nepřetržitě, říká vrchní ošetřovatelka

26.October » iDNES.cz
Vyčerpání, stres i strach. Počty hospitalizovaných s covidem-19 se v Libereckém kraji zvyšují. Personál v nemocnicích jede nadoraz a rozpisy služeb se mění ze dne na den. S tím, že chybí personál, se Krajská nemocnice Liberec potýká už roky. Stejn...

Šéf městské policie v Jablonci končí, strážníci ho viní z bossingu

24.October » iDNES.cz
Údajná šikana podřízených. Kvůli tomu musí opustit městskou policii v Jablonci její ředitel Roman Šípek. Místa se vzdá po vzájemné dohodě s vedením města.

Vejčitá rozhledna vzbudila debatu, zda v Jizerských horách přistálo UFO

23.October » iDNES.cz
Ošklivá, nadčasová. Zajímavá, příšerná. Zbytečné monstrum, parádní počin. Takhle protichůdně komentují lidé novou rozhlednu v Jizerských horách. Kovová vyhlídka se objevila na skalním vrcholku Malého Špičáku nad Tanvaldem, kam dosud značená, ofici...

Potravinové bance dochází jídlo. Chybí mouka, cukr i sunar, říká ředitel

22.October » iDNES.cz
Potravinové bance Libereckého kraje, která zdarma poskytuje jídlo lidem v nouzi, docházejí trvanlivé potraviny. Kvůli koronaviru se totiž dostává do sociální nouze čím dál víc lidí. Zaměstnancům banky denně projde rukama okolo 725 kilogramů potrav...

Tato informační stránka o Jana Pavlíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Pavlíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes