Petra Tulisová

Vztahuje se k

Sucho a horko se podepisuje na městské zeleni. Z horka začínají stromy opadávat

18.srpna » Kolínský deník
Kolín – Dlouhotrvající sucho a horko městskou zeleň vyloženě decimuje; o tom se nedá nijak pochybovat. Že je situace vážná, co se týká sucha, dokládají také výzkumníci z webu intersucho.cz, který se problematice věnuje.

Kolínský Kmochův ostrov se na jeden den vrátil do dávné historie

12.srpna » Kolínský deník
Kolín /FOTOGALERIE/ – Tradiční Historické slavnosti uspořádala v sobotu v celém areálu kolínského Kmochova ostrova agilní kolínská skupina Páni z Kolína.

OBRAZEM: V Horních Krutech si dali dostaveníčko cyklisté

12.srpna » Kolínský deník
Horní Kruty - Cyklistický závod Hornokrutská „40“ vjel v sobotu do svého už devátého ročníku. Tradičně ho pořádají místní sportovní nadšenci. Na start závodu, jehož čtyřicetikilometrová trať vedla především lesem, se postavilo přes sto závodníků.

Kolínská školka Pohádka přivezla z atletického klání stříbro, Zásmučtí bronz

31.května » Kolínský deník
Kolín/Vlašim – Úspěchem skončil letošní Atletický víceboj dětí mateřských škol, který se tentokrát po několika kolech v Kolíně uskutečnil na atletickém hřišti ve Vlašimi, pro kolínskou mateřskou školu Pohádka z Chelčického ulice. Smíšené družstvo ...

Na Melanomový den přišlo 75 pacientů různého věku

18.května » Kolínský deník
Kolín – Každoroční květnovou preventivní akci Melanomový den uspořádalo letos opět kožní oddělení Oblastní nemocnice Kolín. Cílem je upozornit širokou veřejnost na nebezpečně vzrůstající výskyt maligního melanomu a informovat o varovných signálech...

Vítězné stavby roku dostaly certifikáty

17.května » Kolínský deník
Kolín /FOTOGALERIE/ – Generální obřad udílení certifikátů výročního klání Stavba roku středních Čech, které organizuje Obchodní grémium Kolín, se uskutečnilo v prostorách Obchodních tiskáren Kolín (OTK). Generální ředitel společnosti Pavel Klimušk...

Blešáky na vzduchu získávají čím dál víc na oblibě

17.května » Kolínský deník
Kolín – V pořadí už šestý Blešák na vzduchu se uskuteční ve čtvrtek 24. května v Komenského parku v Kolíně. Po úspěšném zahájení sezony před pár týdny organizátoři opět doufají v hojnou účast.

Do Vodního světa zatéká na třiceti místech, střecha volá po opravě

17.května » Kolínský deník
Kolín – Město zatím ještě ani nedoplatilo úvěr na výstavbu Vodního světa a už bude objekt potřebovat poměrně nákladnou opravu. Zatéká do něj už na několika desítkách místech.

OBRAZEM: Astronomický střed Evropy leží v Kouřimi

15.května » Kolínský deník
Kouřim - Astronomický střed Evropy leží v Kouřimi na Kolínsku! A aby toho nebylo málo, mají tam středy rovnou dva. Ten pravý leží asi 1,5 kilometru od města a je označen žlutou tyčí. Ten ‘falešný‘ se nachází přímo na Mírovém náměstí.

Již XXII. ročník Českobrodského okruhu se uskutečnil tradičně na prvního máje

2.května » Kolínský deník
Český Brod /FOTOGALERIE/ - První máj patří již tradičně v Českém Brodě závodu veteránů a ani letos to nebylo jinak. Už od časných ranních hodin se na Husovo náměstí sjížděly veterány a motocykly, aby si je návštěvníci během dopoledne mohli prohléd...
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Petra Tulisová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Tulisová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes