15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Martin Ťupa

Spartak sahal v poslední minutě po remíze. Přibylův poslední pokus nevyšel

SEZIMOVO ÚSTÍ - Druholigoví házenkáři Spartaku Sezimovo Ústí nastoupili v neděli dopoledne proti favoritovi z horní poloviny tabulky. Sokol Úvaly vstoupil do utkání velmi dobře a sedm minut nedovolil domácím skórovat. Spartakovci prohráli poločas o …

Spartak získal první bod. Na Sezimáku ztratil tradiční rival z Třeboně

SEZIMOVO ÚSTÍ - Házenkáři druholigového Spartaku Sezimovo Ústí se na sedmý pokus dočkali. Po šesti prohrách se v neděli dopoledne postavili doma Jiskře Třeboň a uhráli bod za remízu 26:26. Nejlepší střelec zápasu Martin Ťupa s 11 brankami chodil hla…