Sultan Turek

Vztahuje se k

Světe, div se

1.února » Ekonom iHNed.cz
Ještě v roce 2010 Egypt přilákal 14,7 milionu zahraničních návštěvníků, turistický ruch zaměstnával více než desetinu pracovní síly země a desetinou přispíval k tamnímu HDP. Jenže pak přišlo arabské jaro, protesty, střídání vlád. A s tím odliv zah...

Nejvyšší muž na světě se potkal s nejmenší ženou, která se objevila i v seriálu American Horror Story. Je mezi nimi rozdíl témě

30.ledna » Refresher.sk
Jak to vypadá, když se setká nejvyšší muž s nejmenší ženou? Pohled je to nezvyklý, oba rekordmani si však celou akci náramně užili.

Setkání nejvyššího muže a nejmenší ženy světa: Rozdíl je 188 cm a 132 kilo!

28.ledna » Aha!
Zatímco on se na každého kouká shora, ji je umění nepřehlédnout. Turek Sultan Kösen (35) se totiž pyšní titulem nejvyššího muže světa a Indka Jyoti Amge (24) je nejmenší ženou.

Setkal se nejvyšší žijící člověk s nejmenším!

28.ledna » Prima Style
Před několika dny se v egyptské Gize setkal nejvyšší muž s nejmenší ženou, aby zpečetili světové rekordy, zanesené v Guinessově knize.

Podívejte se na největšího teenagera na světě! Jeho velikost vás opravdu zaskočí!

21.září » eXtra.cz
Myslíte si, že jste opravdu velcí? To si asi neumíte představit, co znamená být velký. Své o tom ví teenager z amerického Jacksonu, který dosahuje skutečně astronomické výšky. Že by z toho byl ovšem nadšený, se říct nedá.

Lidská nej ve světě: vedou Číňané i Američané, Češi mají čestné místo

8.dubna » Týden.cz
Zajímavosti o různých lidských rekordech ke 400. výročí narození (10. dubna) Nizozemky Trijntje Keeverové, která byla s 255 centimetry údajně nejvyšší ženou v historii.

Tato informační stránka o Sultan Turek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sultan Turek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes