15
new stories - click to show

Vilém Udatný

Related to

Odchod z ND jsem si nadělila k narozeninám

17.October » Divadelní noviny
Jana Janěková ml. pochází ze zlínské herecké rodiny. V roce 2000 absolvovala brněnskou JAMU, je spoluzakladatelkou divadla Verze.

Hodnocení uživatelů: Křížem krážem aneb sexem ke štěstí (GP-art) - 70 % [Fedorocko]

21.September » i-divadlo.cz
Z důvodu nemoci Martiny Hudečkové viděno v narychlo řešeném náhradním obsazení. Zřejmě i kvůli tomu upravená stopáž,ale i přesto zdařilé a úsměvné představení.

STRAKONICKÁ TELEVIZE: Ze života města na soutoku řek Volyňky a Otavy aneb Aktuality 28. týdne (video)

Zpravodajství spustíte kliknutím na obrázek: Strakonický protiletadlový pluk má nového velitele. Stal se jím plukovník Jaroslav Ackermann, který převzal bojový prapor, a s ním i velení útvaru, z rukou velitele Vzdušných sil Armády ČR generálmajora...

Hodnocení uživatelů: Země česká, domov můj? (Vršovické divadlo MANA) - 80 % [R.JELEN.21]

17.November » i-divadlo.cz
Na 17.11 nešlo zvolit lépe, během hry dojde na okamžiky zamyšlení se, dojmutí se i zasmání se. Celé osazenstvo podává velice přesvědčivý výkon, především překlad Milana Kačmaříka a soudružka Máši Málkové jsou úžasné momenty. Milana Kačmaříka, Mášu...

SOUTĚŽ: Metropol uvede divadelní představení Nalevo od výtahu

16.November » Budějcká Drbna
Už ve středu uvede českobudějovický Metropol divadelní komedii "Nalevo od výtahu". Ta byla předlohou legendární francouzské komedie s Pierrem Richardem. V hlavní roli se představí například Roman Vojtek, dále hrají Lenka Zbranková nebo Vilém Udatný.

Saxana přichází na jeviště. V divadle si zahrají Černocká i Kraus

26.October » Kultura Deník.cz
Filmová komedie režiséra Václava Vorlíčka Dívka na koštěti míří na divadelní prkna. V inscenaci s názvem Saxana se stejně jako v oblíbeném filmu objeví zpěvačka Petra Černocká a herec Jan Kraus.

Vzpomínky zůstanou. Na věčnou lásku i na slavíka

3.October » Naše Jablonecko
Petr Štěpánek, Zlata Adamovská, Lucie Štěpánková a Vilém Udatný rozehráli na prknech Městského divadla v Jablonci milostný příběh. Byl to milostný příběh spletitý, pojednávající o mnoha podobách lásky a přesto plný vtipu a dobré nálady.

Vzpomínky zůstanou

28.July » Informuji.cz
Autor: Bernad Slade Osoby a obsazení: Austin Bedford: Petr... | Františkovy Lázně - (2019-11-08 19:30:00 - 2019-11-08 00:00:00)

Herec Roman Vojtek Nalevo od výtahu

Herci Roman Vojtek, Lenka Zbranková, Jiří Ployhar, Kristýna Kociánová, Jana Tabrea a Vilém Udatný se v režii Petra Svojtky představí 5. 6. od 19 hodin v divadelním sále DKO Jihlava. Přivezou inscenaci francouzské situační komedie Gérarda Lauziera ...

Perfektní dny Lenky Vlasákové a Jana Dolanského

11.April » e-region.cz
Městské divadlo v Žatci uvede ve středu 17. dubna romantickou a svižnou komedii Perfect Days. V romantické komedii, nejen o ženách a nejen pro ženy, hrají Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný, Jan Hofman a da...

Tato informační stránka o Vilém Udatný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vilém Udatný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes