Silvie Ulrichová

Vztahuje se k

VIDEO: Chcete poslouchat kvalitní mluvené slovo? Nalaďte si Český...

7.prosince » E-ÚSTÍ.CZ
„Takzvaná all-talk rádia jsou v zahraničí velmi populární a tento trend přichází i k nám. Nyní si i posluchači z Ústecka a Teplicka mohou naladit Český rozhlas plus,“ uvedla Silvie Ulrichová, specialista marketingu Český rozhlas Plus. Český rozhla...

VIDEO: Chcete poslouchat kvalitní mluvené slovo? Nalaďte si Český rozhlas Plus

7.prosince » e-litomerice
Ústecký kraj - Obyvatelé regionů Ústí nad Labem a Teplice si mohou konečně naladit rozhlasovou stanici Český rozhlas Plus. Jedná se o jediné FM rádio u nás, které nabízí 24 hodin denně kvalitní mluvené slovo bez hudby. „Takzvaná all-talk rádia jso...

V Olomouci opět zvítězili vyučující, Vyzyvatelé tak skončili nerozhodně 5:5

27.května » Český rozhlas Plus
Olomoucká univerzita hostila finální natáčení vědomostní soutěže Vyzyvatelé. Kulatý desátý a současně závěrečný díl poučného i zábavného duelu se odehrál mezi obory bohemistika a experimentální fyzika.

Velké finále Vyzyvatelů se odehraje v Olomouci

26.května » Český rozhlas Plus
Závěrečný díl pořadu Vyzyvatelé se odehraje v moravské metropoli Olomouci. Soutěžící a jejich fanoušky opět přivítá skvostný prostor Divadelního sálu univerzitního Konviktu. Jak zareagují studenti Palackého univerzity na vítězství vyučujících v př...

Vyzyvatelé v Olomouci: Vyučující stahují náskok studentů z předchozích kol

20.května » Český rozhlas Plus
Na půdě druhé nejstarší univerzity u nás se natáčel další díl Vyzyvatelů. V pravidelný sobotní čas jste mohli slyšet vědomostní duel mezi vysokoškolskými studenty a jejich učiteli.

Vyzyvatelé vykročí v Olomouci ke svému finále

19.května » Český rozhlas Plus
V samotném srdci Moravy, v metropoli Olomouci, se odehrají poslední dvě kola vědomostní soutěže Vyzyvatelé. Zázemí natáčení poskytla Univerzita Palackého a konalo se v jedinečném prostoru divadelního sálu.

Český rozhlas Plus vysílá z nových studií i Full HD videa

18.května » ČRo
V den 94. narozenin Českého rozhlasu začal Plus vysílat z nových modernizovaných studií. Posluchači mohou nově sledovat vybrané pořady i jako video ve Full HD rozlišení.

Vyzyvatelé na Univerzitě Karlově: Učitelé srovnali skóre

13.května » Český rozhlas Plus
V sobotu jste mohli slyšet už 8. díl vědomostní soutěže Vyzyvatelé. Takto vyrovnaný souboj jsme tu doposud neměli a o vítězi ve finále rozhodla až poslední otázka.

Druhé kolo Vyzyvatelů na Univerzitě Karlově: Zvrátí učitelé náskok studentů?

12.května » Český rozhlas Plus
Další díl Vyzyvatelů se natáčel opět na jedné z nejstarších univerzit v Evropě, Univerzitě Karlově. A to v honosném Vlasteneckém sále Karolina.

Vyzyvatelé: Na Univerzitě Karlově zvítězili studenti. I docent Zvěřina se něčemu přiučil

Další souboj mozků jsme natáčeli na nejstarší univerzitě severně od Itálie a východně od Paříže, na Univerzitě Karlově. Atmosféru nabitou vědomostmi a zdravým rivalstvím podporoval impozantní prostor Vlasteneckého sálu Karolina.

Souboj Vyzyvatelů na Univerzitě Karlově: tentokrát z oborů sexuologie a komunální politika

Další natáčení Vyzyvatelů proběhlo na jedné z nejstarších univerzit v Evropě, Univerzitě Karlově. Vědomostní soutěž hostil prostor Vlasteneckého sálu, kde se původně nacházela univerzitní knihovna.

Náskok studentů se zvyšuje, své vyučující porazili i ve druhém plzeňském kole

Vědomostní souboj proběhl už pošesté. Vyzyvatelé se doposud představili na Masarykově univerzitě v Brně, Univerzitě Hradec Králové a Západočeské univerzitě v Plzni. Právě druhé plzeňské kolo skončilo další výhrou studentů.

Tato informační stránka o Silvie Ulrichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Silvie Ulrichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes