Keith Urban

Related to

Digitální rozhlasový éter v Británii obohatily stanice Smooth Country a Smooth Chill

27.September » ČRo
V případě Smooth Country se mohou posluchači těšit na Dolly Parton, Taylor Swift, Keitha Urbana, Shaniu Twain nebo Lady Antebellum.

Pohnutá minulost hollywoodské hvězdy: Na ulici čekala na svého prince

20.June » Kinobox.cz
Filmové hvězdy občas překvapí informacemi o své pohnuté minulosti. A protože má Nicole Kidman dnes narozeniny (je jí 52 let), jednu takovou její historku si připomeneme.

Už dost, Nicole! Hollywoodská hvězda Kidmanová ztrácí tvář kvůli botoxu

9.April » Blesk.cz
Herečka Nicole Kidmanová (51) byla vždycky velice krásná, a proto je dost smutné sledovat, jak se snaží bojovat s přírodou nejrůznějšími kosmetickými úpravami. Z jejího kdysi tak nádherného obličeje se stává nehybná maska, zcela bez mimiky.

Nicole Kidman na předávání cen: Lásku manželovi dokazovala přímo v sále

8.April » Prásk!
Na předávání cen akademie country hudby v Las Vegas dorazilo nespočet hvězd. Nechyběla Gwen Stefani (49), Kelly Clarkson (36) nebo Nicole Kidman (51) s manželem Keith Urbanem (51). Právě muž zrzavé herečky je slavným country zpěvákem, který ve sla...

Zpěvák Keith Urban se dočkal ceny. Reakce jeho ženy Nicole Kidman je kouzelná

8.April » Super.cz
Jsou si vzájemnou podporou. Country hvězda Keith Urban (51) doprovází svou ženu Nicole Kidman (51) na hereckých akcích, ona je mu po boku zase na těch hudebních. Předávání cen akademie country hudby v Las Vegas nebylo výjimkou.

Zpěvák Keith Urban se dočkal ceny. Sledujte reakci jeho ženy Nicole Kidman

8.April » Super.cz
Jsou si vzájemnou podporou. Country hvězda Keith Urban (51) doprovází svou ženu Nicole Kidman (51) na hereckých akcích, ona je mu po boku zase na těch hudebních. Předávání cen akademie country hudby v Las Vegas nebylo výjimkou.

Ve Velké Británii odstartuje první celoplošná stanice zaměřená na country music

1.April » ČRo
Ve vysílání nebudou chybět interpreti, jako je Keith Urban, Kacey Musgraves, Florida Georgia Line nebo Carrie Underwood.

Jaké sídlo právě prodává herec Orlando Bloom? Nahlédněte s námi

30.March » Dum&zahrada.cz
Poté, co zveřejnili své zasnoubení, se hollywoodská hvězda Orlando Bloom a zpěvačka a textařka Katy Perry rozhodli zařídit si společný domov. Minulý měsíc prodala Katy své sídlo v Hollywoodu a nyní prodává svou rezidenci i slavný herec.

Manžel zpívá o Nicole Kidmanové: V posteli je...

22.March » Aha!
Pěkně divoký se zdá být vztah mezi australským hudebníkem Keithem Urbanem (51) a herečkou Nicole Kidmanovou (51). Urban dokonce složil píseň o jejich společném sexuálním životě.

Těžká videoherní nostalgie. Druhý filmový Doom chce napravit chyby toho prvního

12.March » Lidovky.cz
Výzkumná základna na Marsu je napadena démony ze samotného pekla. Kdo by neznal videohru Doom? Diskutabilně nejznámější počítačová videohra se dočkala filmového zpracování již v roce 2005, ale to selhalo u diváků i kritiky. Filmaři jsou po čtrnáct...

Nicole Kidman je v posteli maniak, tvrdí manžel Keith Urban

11.March » Odhaleno.cz
Australský zpěvák Keith Urban zpívá ve své nové písni Gemini o ženě, která je v posteli maniak. Fanoušci spekulovali o tom, jestli text vznikl na základě osobních zkušeností s manželkou Nicole Kidman. A prý vznikl. Keith tvrdí, že jeho slavná žena...

Hon na mladíčka jí moc nevyšel!

6.March » NašeHvězdy.cz
Ipřesto, že je americká legenda Nicole Kidman (51) manželkou písničkáře Keitha Urbana (51), zřejmě doufala, že jí vyjde románek s vycházející hvězdou, úspěšným mladým hercem Ramim Malekem (37). V zákulisí se spekuluje o tom, že dvojice spolu pravd...
Carrie Underwood - Americká zpěvačka

Tato informační stránka o Keith Urban zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Keith Urban" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes