15
new stories - click to show

Patrik Urbanec

Related to

PŘESTUPY: Přehled změn u týmů Chance ligy

9.June » Hokej.cz
Škatulata, hejbejte se! Řada hráčů z Chance ligy dostala laso z vyšší soutěže, jiní hokejisté v čele s Ondřejem Romanem nebo Lukášem Pulpánem naopak míří z extraligy o patro níž. Mrkněte se na přehled všech dosavadních změn u prvoligových účastníků.

SVALY do Zlína! Berani podepsali kanadského powerforvarda

5.June » Hokej.cz
195 centimetrů, 94 kilogramů a k tomu pravé držení hole. Zlín se pro nadcházející prvoligovou sezonu vyzbrojil o kanadského powerforvarda Shawna Boudriase, jenž naposledy působil ve druhé nejvyšší švédské soutěži.

PŘESTUPY: Přehled změn u týmů Chance ligy

1.June » Hokej.cz
Škatulata, hejbejte se! Řada hráčů z Chance ligy dostala laso z vyšší soutěže, jiní hokejisté v čele s Ondřejem Romanem nebo Lukášem Pulpánem naopak míří z extraligy o patro níž. Mrkněte se na přehled všech dosavadních změn u prvoligových účastníků.

Známé jméno pro Zlín, z extraligy zlákal Válka

3.May » Hokej.cz
Den po oznámení návratu odchovance Patrika Urbance potvrdili Berani svou druhou posilu před nadcházející prvoligovou sezonou – ofenzivě přijde na pomoc všestranný Lukáš Válek. Délka smlouvy zveřejněna nebyla.

K Beranům se po dlouhých osmi letech vrací odchovanec Urbanec

3.May » Zlin.cz
Urbanec zanechal ve zlínském dresu výraznou stopu už po přechodu mezi muže, v prvním týmu odehrál sezonu 2012/2013 i titulový ročník 2013/2014, ve sbírce má tedy zlatou i stříbrnou extraligovou medaili.

První posila pro Zlín: vrací se extraligový šampión z roku 2014

2.May » Hokej.cz
Obránce Patrik Urbanec, jenž naposledy působil ve Frýdku-Místku, se po osmi letech vrací do rodného Zlína, s nímž mimo jiné roku 2014 získal extraligový titul. O délce jeho smlouvy Berani neinformovali.

Radikální řez ve Frýdku-Místku! Končí hned 11 hráčů, co posily?

1.May » Hokej.cz
Kádr prvoligového Frýdku-Místku prochází přestavbou. Po sezoně, kterou si rysi za rámeček rozhodně nedají, se loučí 11 hráčů – dva brankáři, tři obránci a šestice útočníků. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Nový týden zahájí Valaši v Polárce, naplní roli favorita?

7.January » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Chance liga po novém roce opět nabírá na tempu a ve druhém lednovém týdnu má na programu hned tři hrací kola. Vsetínský los bude ve znamení soubojů s celky ze spodních pater tabulky. Hned dva duely Vsacanů mohou zamotat situaci ve vyro…

Vsetín se vrací na domácí led, potvrdí ve středu roli favorita?

21.November » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Chance liga si po divokém týdnu se třemi hracími dny dala trochu oraz, ale tradičně ve středu se opět půjde do akce. Vsetín se po derby představí znovu na domácím ledě, kde přivítá poslední tým tabulky Frýdek-Místek. Rysi se snaží odle…

14 vydařených posil (jedna z každého týmu)

4.November » Hokej.cz
V létě změnili adresu a v nových působištích prožili výborný vstup do sezony. O kom je řeč? Z každého týmu jsme vybrali jednu z posil, která se zatím vyplácí.

Frýdek sleduje vývoj v Třinci i trh. Kouč prozradil, kde si nechává místo

5.July » Hokej.cz
Dvanáct odchodů, ale také podpisy zvučných jmen. Vedení Frýdku-Místku výrazně překopalo týmovou soupisku, dál navíc spoléhá na zajetou spolupráci s extraligovým šampionem.

V Porubě končí kapitán a dalších šest hráčů

30.April » Hokej.cz
Za Porubu nebudou hrát v další sezoně obránci Patrik Urbanec, Jan Mlčák, Jan Dluhoš a útočníci Radim Toman, Dominik Hrníčko, Jan Hudeček a Jan Dufek. Klub o tom informoval na svém webu.

Tato informační stránka o Patrik Urbanec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Urbanec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes