15
new stories - click to show

Jiří Běhal

Related to

Přerovský bek Běhal ukončil kariéru. Pracovat bude v IT

27.June » Hokej.cz
Obránce Jiří Běhal, který letos převážně působil ve druholigovém Valašském Meziříčí a občas pomohl mateřskému Přerovu, v šestadvaceti letech ukončil kariéru.

Posily last minute! Přerov vítá dva útočníky z extraligy

9.September » Hokej.cz
Dva dny před startem Chance ligy přibyly na přerovskou soupisku dva hokejisté z nejvyšší soutěže: k Zubrům mají střídavé starty pardubický Matouš Kratochvil a zlínský Jan Dufek (na fotce).

PREVIEW: Přerov začal generační obměnu. Ale bude zase kousat!

28.August » Hokej.cz
Milana Procházku, Radomíra Palu, Martina Novotného nebo Marka Sikoru už na přerovské soupisce nenajdete. Byla jen otázka času, kdy u Zubrů nastane generační obměna.

Přerov doplnil soupisku: potvrdil příchody tří beků a dvou útočníků

27.August » Hokej.cz
Přerovský kádr je před startem sezony v podstatě kompletní. Zubři potvrdili příchody obránců Martina Weinholda, Rostislava Šnajnara i Matyáše Hamrlíka, kteří za Přerov odehráli už několik přípravných utkání.

PŘESTUPY ONLINE: Přerov a Poruba oznámily změny v kádrech

30.April » Hokej.cz
(ONLAJN ČLÁNEK) Ve středu prvního května oficiálně začne přestupové období. Dění v Tipsport extralize a v Chance lize sledujeme v aktualizovaném článku. Přineseme i nejdůležitější zprávy ze druhé ligy či zahraničí.

Zimák mezi stodolami i dvojnásobný plat. Jak vypadá hokej v maďarské lize?

18.April » Deník.cz
/ROZHOVOR/ Odchovanec přerovského hokeje Jiří Běhal si v uplynulé sezoně užil trošku hokejové exotiky. Tak třeba vesnický zimní stadion mezi stodolami v Rumunsku, zrádná maďarština, také ale nové služební auto, dvojnásobně vyšší plat nebo bydlení ...

Tato informační stránka o Jiří Běhal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Běhal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes