15
new stories - click to show

Jiří Běhal

Related to

Pečeť města Plzně patří in memoriam kunsthistoričce Věře Běhalové

15.January » plzeňskénovinky.cz
Historickou Pečeť města Plzně udělil primátor města Martin Baxa in memoriam české historičce umění a autorce prací o architektuře Věře Běhalové.

Pečeť města Plzně patří in memoriam kunsthistoričce Věře Běhalové

11.January » Kurzy.cz
V pondělí 10. ledna 2022 převzali ocenění z rukou primátora příbuzní české kunsthistoričky, která probádala a navrhla k památkové ochraně plzeňské realizace průkopníka moderní architektury Adolfa Loose. Ty, které se zachovaly až do 60. let 20. stole…

Pražský magistrát rozesílá nezákonné pokuty za parkování

25.April » Seznam Zprávy
Na pražské Ohradě je u zastávky hromadné dopravy parkoviště U Zahrádek. Po zavedení parkovacích zón se v jeho části objevila dopravní značka se zákazem zastavení. Za její nedodržování rozdává magistrát pokuty.

Přerovský bek Běhal ukončil kariéru. Pracovat bude v IT

27.June » Hokej.cz
Obránce Jiří Běhal, který letos převážně působil ve druholigovém Valašském Meziříčí a občas pomohl mateřskému Přerovu, v šestadvaceti letech ukončil kariéru.

Posily last minute! Přerov vítá dva útočníky z extraligy

9.September » Hokej.cz
Dva dny před startem Chance ligy přibyly na přerovskou soupisku dva hokejisté z nejvyšší soutěže: k Zubrům mají střídavé starty pardubický Matouš Kratochvil a zlínský Jan Dufek (na fotce).

PREVIEW: Přerov začal generační obměnu. Ale bude zase kousat!

28.August » Hokej.cz
Milana Procházku, Radomíra Palu, Martina Novotného nebo Marka Sikoru už na přerovské soupisce nenajdete. Byla jen otázka času, kdy u Zubrů nastane generační obměna.

Přerov doplnil soupisku: potvrdil příchody tří beků a dvou útočníků

27.August » Hokej.cz
Přerovský kádr je před startem sezony v podstatě kompletní. Zubři potvrdili příchody obránců Martina Weinholda, Rostislava Šnajnara i Matyáše Hamrlíka, kteří za Přerov odehráli už několik přípravných utkání.

Tato informační stránka o Jiří Běhal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Běhal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes