15
new stories - click to show

Martin Kokeš

Related to

Máte pocit, že je vaše logo zastaralé? Poradíme, jak na jeho změnu

3.May » Podnikatel.cz
Z různých důvodů může nastat čas k úpravě loga. Na co si při ní dát pozor, co si ujasnit a jak se vyhnout častým chybám?

2023: Za kolik se bude stavět?

11.October » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Díky stovkám hodin práce analytiků, a hlavně pak mého skvělého kolegy Martina Kokeše, vím to, co mnozí vědět chtějí. Za kolik se bude stavět v roce 2023.

V lesích Vysočiny začalo rojení kůrovce, jen déšť kalamitu nezastaví

V lesích na Vysočině začalo tento měsíc první rojení kůrovce. Kůrovcová kalamita v tomto kraji už je tak velká, že jen návrat k chladnějšímu a vlhčímu počasí k jejímu zastavení stačit nebude, uvedlo Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů ČR (…

Do škol v Ústeckém kraji se na rotační výuku vrátila polovina dětí z druhého stupně

10.May » ČRo Sever
Po 5 měsících se do lavic vrátili starší školáci. Zatím do rotační výuky, kdy se domácí a školní výuka má střídat. Podmínkou pro návrat je negativní test na covid-19.

Po Islandu Dacií Duster: 3348 km krajem ledu a gejzírů

3.October » AUTO.cz
Náš čtenář Martin Kokeš nedávno vyrazil na Island. Byla to současně jeho první zkušenost s Dacií Duster 1.3 TCe – typickým tamním autem v půjčovnách. K jeho překvapení přežila i drsný terén, a proto se rozhodl podělit se čtenáři Světa motorů.

Kokeš, Písařík a Illéš jsou bez angažmá. Vrátí se do Česka?

4.December » Hokej.cz
Tři čeští krajánci v tomto týdnu skončili ve svých dosavadních klubech: jde o obránce Martina Kokeše (na fotce) a útočníky Pavla Písaříka s Jakubem Illéšem. Informace o jejich dalším působišti zatím nejsou známy.

Tato informační stránka o Martin Kokeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Kokeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes